Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nuo šiol rugsėjo 5-ta diena reikš ne ką kitą, o Klasės susitikimo dieną!

Įsiminkite ją, išsitatuiruokite ją matomiausioje vietoje, ryškiai raudonu žymekliu apveskite šią datą savo kalendorių lapeliuose ir sąmonės kertelėse, atsakingose už gerą nuotaiką ir sugebėjimą jaunatviškai pašėlti, kaip senais gerais mokyklos laikais.  Nes jeigu netyčia tą dieną užmiršite – vietoje smagaus, šmaikštaus ir nuotaikingo renginio, ko gero, sėdėsite namuose, šiurpindami televizorių ekranus iš nuobodulio prarūgusiais veidais.

REKLAMA

Kad Klasės susitikimo dienos įteisinimo renginys, startuosiantis rugsėjo 5-tą dieną, 20 val. „Balsas.lt klube“,  būtų išties įsimintinas, renginio organizatoriai – interneto portalas Klase.lt ir TV1, pasikvietė „Kaukių Akademijos“ kolektyvą, kuris mus visus išsiūbuos, išlinguos, ir pažers pilnas rieškučias skanaus juoko ir pašėlusios nuotaikos. Nes ko jau ko, o šaunių idėjų ir gero humoro šis kolektyvas tikrai nestokoja.

REKLAMA
REKLAMA

„Kaukių Akademija” jau daugiau nei šešis metus kuria ir organizuoja pačius įvairiausius teatro ir šou projektus, kultūrinius ir pramoginius renginius bei absoliučiai netradicines programas – būtent to jūs ir galite tikėtis. „Kaukių akademijos“ aktoriai nuo pat pirmos minutės stebins savo linksmiausiais siurprizais. Matysite firmines „Kaukių Akademijos“ aktorines improvizacijas, visoje Lietuvoje sutinkamas ovacijomis.

Renginio metu skambės ir visiškai nauja, nuotaikinga grupės „Išjunk šviesą“ koncertinė programa. Grupės lyderis Valdas Burnys pažadėjo atlikti dar negirdėtą, specialiai klasės laikams ir visiems tikriems klasės draugams dedikuotą dainą.

Siūloma Klasės susitikimo dienos programa – rugsėjo 5-tą dieną 14 val. visiems susirinkti prie savo mokyklų, pavaikščioti jų koridoriais, širdelėmis paženklinti mėgtų dalykų kabinetų duris, ignoruojant tuos, kurie ir dabar dar kelia šiurpą. Na, o vėliau beliks tik nuspręsti, kur jūsų klasė ketina linksmintis... Ir švęsti!

REKLAMA
REKLAMA

Visi vilniečiai ir miesto svečiai, klasės draugai ir linkmybių bei grupės „Išjunk šviesą“ mylėtojai kviečiami į Forum Palace, „Balsas.lt” klubą, kuriame nuo 20 val. vyks visų laikų linksmiausias klasės susitikimas. Šėlsime drauge su grupe „Išjunk šviesą“ ir „Kaukių Akademija“, kartu su DJ Mamania šoksime pagal visų laikų hitus, į dangų leisime svajones! Viskas, ko reikia – tai noro sudalyvauti smagiame renginyje ir pasirengimo kvatotis pilnais plaučiais!

Išsamesnę informaciją apie renginį rasite tinklalapyje www.klase.lt, o bilietus įsigysite www.blietai.lt kasose.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų