Vis dar tvyrant neaiškumui dėl legendinio „Romuvos“ kino teatro likimo, kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami paskubėti užfiksuoti tarpukarį menantį kino teatrą fotografijose. Viešoji įstaiga „Visos mūzos“, šiuo metu kino teatre rengianti prancūzų kino festivalio „Žiemos ekranai“ seansus, organizuoja fotografijų konkursą „Įamžinkime Romuvą“.

Šiandien Kauno „Romuvos“ kino teatras kartu su festivaliu „Žiemos ekranai“ keletui dienų atveria duris žiūrovams. Nauji ir klasika tapę prancūzų filmai šiame pastaruoju metu itin retai žiūrovus įsileidžiančiame kino teatre bus rodomi iki sekmadienio. Tai – puiki galimybė Kauno kino žiūrovams suskubti apsilankyti pamėgtame kino teatre.

Nežinia, ar kino teatras dar turės galimybę pakviesti žiūrovus ateityje. Jo likimą jau kurį laiką sprendžia miesto valdžia. Tuo tarpu viešoji įstaiga „Visos mūzos“, šiame kino teatre organizavusi daug kino renginių, kviečia kiekvieną kino žiūrovą atrasti savo asmeninį santykį su kino teatru, kuriame filmus žiūrėjo ne viena kauniečių karta. Tikimasi sulaukti ne tik gerai atpažįstamo pastato fasado atvaizdų, tačiau ir fotografijų, fiksuojančių kino teatro gyvybės pulsavimą – žiūrovo, išeinančio po gero filmo, bilietų pardavėjo, kino mechaniko darbo akimirkų ir viso kito, ką užfiksuoti pajėgs lankytojų fantazija ir fotoaparatai.

REKLAMA

Kaip rašoma pranešime spaudai, geriausios, įdomiausios nutraukos pirmiausia bus publikuojamos internete – svetainėje www.kinoklubas.lt. Tikimasi, kad vėliau iš jų surengta paroda galės pasirodyti ir ne virtualiu pavidalu.

Konkurso taisyklės paprastos: fotografijas skaitmenininiu formatu galima siųsti iki vasario 14 d. adresu [email protected], būtina nurodyti autoriaus vardą, pavardę (arba pseudonimą), kontaktus, fotografavimo datą, nuotraukos pavadinimą.Daugiau informacijos: Ilona Jurkonytė, VšĮ „Visos mūzos“ direktorė, tel. 8655 06559, el.p. [email protected]


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų