Spalį vyksiantis Tarptautinis Kauno kino festivalis (TKKF) lietuviško kino programą šiais metais skiria maestro Vytautui Kernagiui atminti. Programoje, pavadintoje "Šimtas pavasarių", žiūrovai turės galimybę išvysti filmus, kuriuose V.Kernagis vaidino ir tuos, kuriuose skamba jo muzika ir dainos.

Artisto atminimui skirtoje programoje žiūrovai išvys šešis sovietmečiu sukurtus filmus, prie kurių savo artistišką pirštą, o gal tiksliau –  liežuvį, prikišo maestro. Žinoma, kino ekrane galima bus pasimėgauti garsiaisiais filmais – Algirdo Aramino "Maža išpažintis" bei Arūno Žebriūno miuziklu „Velnio nuotaka“, kuriame Girdvainį įdainavo Vytautas Kernagis (beje, tuo metu net nežinojęs, kad jį vaidins Regimantas Adomaitis).

„Norime priminti žiūrovams, kad Vytautas Kernagis mus džiugino ne tik scenoje, ne tik koncertuose. Jis yra prisidėjęs ir prie daugelio lietuviškų filmų – vaidyba, muzika, įgarsinimu,” - sakė TKKF direktorė Ilona Jurkonytė. – “Filmai, kuriuos parodysime, sukurti prieš tris – keturis dešimtmečius. Tai bus puiki proga prisiminti lietuviško filmo įvairovę ir taip pat pasimėgauti šio įvairiapusio menininko talentu.“


Rašyti komentarą...
M
MartynasD
2008-09-24 18:54:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Garbe jam! Niekada nepamirstama Lietuvos siela!!! Lietuvos dalis!!!! Lietuviu dainu tevas!!! pasiilgom
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų