Šlagerių karaliaus Kastyčio Kerbedžio populiarumas neblėsta – jo koncertai visuomet sutraukia pilnas sales žiūrovų.

Spalio 17 d., šeštadienį, dainininkas savo pasirodymą dovanos ir atgimusio „Klaipėdos“ restorano publikai.

Sveikino restorano renesansą

Sunkmečio, dėl kurio dejuoja daugelis kitų atlikėjų, K.Kerbedis nepajuto: „Tempai dideli, jau dabar suplanuoti koncertai iki pat lapkričio pabaigos“.

Dainininkas tvirtino, kad sugrįžti į uostamiestį gera. Anšlaginiai pasirodymai liudija, kad gerbėjų pajūryje išties gausios. „Smagu, kad spalio 17 dieną suplanuotas koncertas įvyks tokioje elegantiškoje ir man puikiai pažįstamoje erdvėje – „Klaipėdos“ restorano salėje. Čia esu dainavęs per Metų klaipėdietės rinkimus, kitus solidžius renginius“, – kalbėjo atlikėjas.

Dainininko įsitikinimu, „Klaipėdos“ restorano atgimimas nudžiugino daugelį uostamiestyje gyvenančių vyresnės kartos žmonių, neabejingų gyvos muzikos skambesiui: „Juk ne visi mėgsta lankytis triukšminguose naktiniuose klubuose. Solidi publika neabejotinai buvo išsiilgusi ramesnės aplinkos“.Dainos – iš širdies gelmių

Savo gerbėjams Klaipėdoje K.Kerbedis paruošė ir jau puikiai pažįstamų, laiko patikrintų kūrinių puokštę, ir naujų dainų, kurias turbūt yra girdėję nedaugelis. „Scenoje aš nedarau vadinamojo šou, nesivaikau blizgučių. Atėjusi į mano koncertus publika žino, kad gaus milžinišką dozę gyvo, stipraus vokalo, kuris veržiasi iš pačių širdies gelmių. Kalbant apie nuotaiką – stengsiuosi išlaikyti aukso viduriuką. Nuskambės dainų, kuriomis bus gera pasimėgauti lėtai gurkšnojant vyną, tačiau atvešiu ir tokių kūrinių, kurie tikrai neleis ramiai nusėdėti“, – kalbėjo atlikėjas.

REKLAMA

K.Kerbedžiui niekuomet nekyla pagundos save šiek tiek „pataupyti“ ant scenos. „Su žliaugiančiu prakaitu atiduodu viską. Galbūt todėl salės visuomet pilnos. Žmonės puikiai jaučia, kas yra sumeluota, o kas – tikra. Malonu pastebėti, kad į koncertus ateina ne tik mano bendraamžiai ar vyresni gerbėjai, bet ir jaunesnės kartos atstovai, kurie drauge su visais niūniuoja „Pienių vyno“ žodžius“, – šypsojosi atlikėjas.

Ištikimas savo braižui

Keturis albumus kompaktinių diskų pavidalu išleidęs K.Kerbedis sėkmingai brandina savo naują muzikinį kūdikį „Elitinė širdis“. Dienos šviesą jis turėtų išvysti jau kitų metų vasarį arba kovą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų