Vis daugiau žiūrovų prie televizijos ekranų Lietuvoje sutraukiantis Pirmojo Baltijos kanalo projektas „Operos fantomas“ žavi ir šalies operos solistus. Išvydusi Sergejaus Lazarevo pasirodymą, operos žvaigždė Ieva Prudnikovaitė negailėjo jam komplimentų ir netgi sulygino su Lietuvos muzikos žvaigždėmis Donatu Montvydu bei Mantu Jankavičiumi.

Ketvirtoje projekto „Operos fantomas“ laidoje S. Lazarevas įsikūnijo į šelmiško grafo Boni vaidmenį iš operetės „Silvija“. Nuo pat pirmųjų akordų savo ekspresija ir charizma privertęs ploti visą publiką, S. Lazarevas sužavėjo ir projekto komisiją. Ši jam skyrė aukščiausius balus, o žiūrovai – karštas ovacijas.

S. Lazarevo pasirodymą galima pažiūrėti čia:

Prie projekto dalyvių pasirodymų vertinimo šį kartą prisidėjo Lietuvos operos solistė Ieva Prudnikovaitė. Paprašyta pakomentuoti S. Lazarevo dainavimą, atlikėja žarstė komplimentus. „Ką tik teko žiūrėti operetės spektaklį Vienoje ir turiu pastebėti, jog šis vaikis ten gėdos nepadarytų. Šis mano teiginys labiau pagrįstas simpatijomis S. Lazarevui nei antikomplimentais Vienai kaip operetės lopšiui“, – Rusijos pop scenos žvaigždei pagyrų negailėjo operos solistė.

REKLAMA

Pasak jos, dainininkas asocijuojasi su tokiais Lietuvos atlikėjai kaip Mantas Jankavičius ar Donatas Montvydas. „Iškart paaiškinu, kodėl ir kuo:  „scenogeniškas“, muzikalus, balsingas,  o dar ir šokėjas – žodžiu, visapusiškas ir įdomus – o tai kiekvienam, lipančiam į sceną (kokia ji bebūtų) – ypač dideli privalumai“, – pamatytu reginiu džiaugėsi I. Prudnikovaitė.


Rašyti komentarą...
T
Tatjana
2011-10-04 17:25:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai geras projektas kurio metu paaiškėja kas turi balsą o kas ne.
Būtu malonu kad ir Lietuvoje sukurtu tokį projektą.
Atsakyti
0

w
wera
2011-11-03 09:32:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
matyti kad Lazarevas stipriai ruošėsi šiam projektui
Atsakyti
0

n
neblogas
2011-11-03 10:31:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
bet Bilanas geresnis...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų