Jos keturios drąsios, kūrybingos, darbščios, gražios ir talentingos, o svarbiausia, mylinčios muziką merginos. Jos kupinos idėjų, sumanymų, didelių užmojų ir siekių. Jos su trenksmu ateina į Lietuvos muzikos pasaulį lyg šiuolaikinės deivės iš kitos planetos. Jos ateina parodyti kaip kuriama gera muzika su šou elementais. Jos pasisako už gyvą dainavimą, gyvus instrumentus ir žada visus nustebinti savo prisistatymu su nepakartojamu šou. Kas jos? Jos – „Kitokios“.

Ar esate tvirtai apsisprendusios, niekieno neverčiamos ir pasiruošusios stačia galva nerti į pramogų pasaulį?

Taip, mes labai tvirtai apsisprendusios siekti tikslo ir jo siekiame, o ir pramogų pasaulis mums nesvetimas - merginos jau yra jame, tačiau skirtingose srityse: viena - kūrybinėje, kita -  choreografinėje, dar viena muzikoje, vadyboje.

Ar nebijote kritikos iš muzikos pasaulio liūtų, ką jau kalbėti apie šiandieninę žiniasklaidą, kuri daugelį dalykų išverčia taip, kaip jai patogiau?

Visiškai ne. Galiausiai, sveika kritika tik paskatina pasistiebti ir kokybiškiau siekti tikslo. Gaila, kad tų liūtų neįvardinate, tačiau jei kalbame apie kai kuriuos garsius prodiuserius, kurie tik svaidosi spaudos pranešimais kokie visi šaunūs, nepakartojami, ir „mėto“ iššūkius yvoms, „šeškėms“ ir t.t., norėtųsi paklausti - ką patys per tą laiką nuveikė? Negi nė vienas taip stipriai tobulėjant komunikacijai, informacinėms technologijoms, per pastaruosius metus nesuprato ko reikia Lietuvos publikai ir kad mes jau išaugę iš kaimo lygio?

REKLAMA

Šių dienų publika yra be galo išranki, todėl paprasto pasistaipymo scenoje jau nebeužtenka. Turime įdėti visą save, kad mūsų pasirodymai paliktų nepakartojamą įspūdį ir kad jie savo originalumu visus sužavėtų. Kad pasirodyme žmonės girdėtų kokybišką muziką, matytų galingą choreografiją, o ne tris tuos pačius judesius visos programos metu. Žiūrovui ir klausytojui reikia šou: siužeto, efektų, misterijos, beprotybės, adrenalino, galų gale - euforijos. Ties tuo mes kasdien dirbame ir pažadame savo gerbėjams beprotiškai įspūdingą prisistatymo programą.

Vadinasi, jūs metate iššūkį Lietuvos merginų grupėms, pavyzdžiui,  „Yva“, „69 danguje“ „Blogos mergaitės“ ir kt.?

Mes metame iššūkį sau, tuo pačiu ir savo komandai su kuria dirbame. Kaip galime mesti iššūkį „69 danguje“, jeigu su jų muzika užaugome, su ja mes siejame daugelį išgyvenimų. Mes metame iššūkį naujoms merginų grupėms, o jei tiksliau, jų prodiuseriams, nes susidaro įspūdis, jog traukinys nuvažiavo, o š...... liko. Sakysite nėra lėšų, ne tokie klausytojai, sunku surinkti talentus, sunku suburti komandą? Tik nereikia - nieko gyvenime nėra neįmanoma ir tam visai nebūtina lipti per kitų galvas, tiesiog reikia dirbti daug dirbti siekiant tikslo ir neleisti į muzikos rinką bet ko, o leisti tik visapusišką kokybę.

Ar suprantate, kad teks pamiršti žodį „privatu“ ir pereiti prie žodžio „vieša“. Kam jums šito reikia?

Apie tai mes galvojame mažiausiai, mūsų tikslas - geras muzikinis merginų grupės projektas. Mes stengsimės rasti viduriuką tarp „privatu“ ir „vieša“. Esame orientuotos į kokybišką grupę, o ne skandalus.

Kodėl pasirinkote būtent tokį startavimo laiką, kai, rodos, Lietuvos rinka perpildyta įvairių grupių ir dainininkų, o žodis „krizė“ niekaip nesitraukia iš televizijos eterio, žiniasklaidos puslapių?

Ne mes pasirinkome laiką, o laikas pasirinko mus. Startuojame, nes tokios kaip mūsų grupė Lietuvos publikai reikia.

Klausytojai seniai išsiilgę gyvo dainavimo, rišlaus ir su mintimi dainų teksto, žinoma, muzikos, kurią sudaro ne tik keturi akordai. Kokia bus jūsų muzikinė koncepcija?

REKLAMA

Kitaip ir būti negali. Gyvas dainavimas bus, neabejokite, bus ir šiuolaikinių sutartinių, tekstai taipogi su mintimi ir, beje, mūsų kūrybos, kiekvienas kūrinys turės savo koncepciją, savo motyvus ir vis kitokį pateikimą: tam tikrą aktualią tematiką, šou elementus, dekoracijas ir daugiau žmonių scenoje.


Rašyti komentarą...
P
Povilas
2011-03-02 23:31:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
cia turbut Bendziaus nes tik jis dar ir gali kokybe padaryt sitoj lt
Atsakyti
0

a
ash
2011-03-07 03:40:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu va , chia jiau neblogaij :)
ash manau ,kad taij yra Sniege ish Shokoledo , 69 danguje ,o dar priesh taij ish NL :)
jeij ne , taij chia bus kazkas nei i nieka nepanashu ir labaij geraij :)
Atsakyti
0

b
burp.
2011-03-13 17:53:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
eh, vėl pirmyn žygiuoja eilinė klonų/klaunų [kitaip - naivių mergaičiukių] armija.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų