Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiltas vasaros šeštadienis, gaivus pajūrio oras, šimtai bendraminčių ir garsiai skambanti muzika – visa tai liepos 18-osios naktį papuoš šalia Palangos įsikūrusį HBH laisvalaikio ir pramogų parką, kuris vidurvasario naktį pavirs į teigiamomis

emocijomis kunkuliuojantį „HBH Music Festival“ linksmybių katilą, o savo vietą čia suras tiek šokių muzikos gerbėjai, tiek klasikinę pop muziką labiau vertinantys lankytojai.

REKLAMA

Nakties šėlsmas planuojamas trijose HBH dvaro erdvėsė. „Nebūtina open-airų ieškoti miškuose. Šokti po atviru dangumu galima ir žymiai jaukesnėse vietose su patogiu aptarnavimu – juk geras vakarėlis taip pat mėgsta komfortą“, – šypsosi renginio organizatoriai ir žada tikrą puotą puošniame pramogų parke su aukščiausios kokybės šokių muzika, atpalaiduojančiais RnB ritmais, neįpareigojančia koverių diskoteka bei visa krūva kitų įdomybių.   

REKLAMA
REKLAMA

Pagrindinė scena pajudėti kvies po atviru dangumi. Emocijų bangas čia kels visoje planetoje vertinami kultiniai klubinės kultūros herojai – legendinis progressive breaks scenos duetas Hybrid bei ne ką mažiau populiaros Way Out West kompanijos atstovas Jody Wisternoff. Hybrid ir Jody darbai puikiai pažįstami Lietuvos klubinėtojams. Jau ne vienerius metus šie vaikinai svajingai jaudina sielas ir taip pat sėkmingai jas daužo šokių aikštelėse. Tokius kaip jie išgirsti vėl norisi vos tik jiems išvykus – britai didžiuosius mūsų šalies klubus drebino po pora kartų, tačiau niekada nešokdino nuoširdumu garsėjančios lietuviškos publikos gryname ore.

Svečiai gali pasigirti ne tik galingais didžėjiniais turais, bet ir solidžiomis diskografijomis – užtenka prisiminti Hybrid kūrinį „If I Survive“ ar Jody Wisternoff darbus su kolega Nick Warren. Atlikėjai nevengia savo veikla peržengti ir klubinės

kultūros ribų – Hybrid nemažai komplimentų sulaukė įgarsinę tokius projektus kaip TV laida „Penktoji pavara“ ar veiksmo filmas „X-Menai“.

REKLAMA
REKLAMADuetas "Hybrid"

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų