Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Švelnios elektroninės muzikos atlikėjas Golden Parazyth pastaruoju metu vis dažniau savo įtemptą pasirodymų vakarėliuose ar festivaliuose seriją pertraukia gyvais pasirodymais. Vienas jų jau suplanuotas balandžio 17 dieną, šeštadienį, muzikos klube „Tamsta“. Į Vilnių Golden Parazyth atsiveš dar mažai daliai gerbėjų girdėtą gyvos muzikos programą, šviežių dainų, vaizdo menininkus iš „Oro pagalvės“ ir naują grupės narį.

REKLAMA

Golden Parazyth, rodos, tapo vienu dažniausiai koncertuojančių festivalių, klubuose rengiamų lietuviškos muzikos vakarėlių svečių. Golden Parazyth koncertuojantį matėme kuo įvairiausia sudėtimi – kaip DJ‘ų, kaip solo atlikėją, kartu su Alina Orlova, su grupe „Monkeys band“ ir taip toliau. Paskutinį kartą per Golden Parazyth gyvą koncertą Vilniuje į klubą „Tamsta“ netilpo visi norintys. O po koncerto pasipylę prašymai rengti daugiau gyvų koncertų paskatino grupės pasipildymą. Taigi balandžio 17 dieną koncerte „Penktas elementas“ Golden Parazyth kviečia įvertinti dar vieną, naują, scenos sudėtį.

REKLAMA
REKLAMA

Prie Golden Parazyth ir grupės „Monkeys band“ (gitara, smuikas, trimitas) prisijungia penktas narys – sintezatoriaus meistras, prisistatantis slapyvardžiu [email protected] (Keta). „Su Keta karts nuo karto pagrojame jau keletą metų, bet balandžio 17 dieną oficialiai priimsim jį į „Monkeys band““, - naujoką pristatė Golden Parazyth.

„Ketos sintezatorinis „balsas“ limpa prie „Monkeys band“ ir mano muzikos, taigi jis labai natūraliai prie mūsų ir prisijungė. Bei papildė senas dainas naujais garsais“, - pasakojo atlikėjas. Su nauja vyriška grupės sudėtimi Golden Parazyth „Tamstoje“ pristatys ir keletą naujų kūrinių. Be to, koncertui muzikantas iš Kauno atsiveš ir vaizdo projekcijų režisierius „Oro pagalvės“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų