Šią savaitę pasirodė internetinė „OreCast“ laida, kurioje svečiuojasi elektroninės muzikos atlikėjas „Few Nolder“. Be galimybės išgirsti įprastas kalbas bei iki šiol negrotos autorinės muzikos, laidos svečias suteikia progą vienam klausytojui laimėti jo debiutinę vinilinę plokštelę.

Jei pajūrys kam nors vis dar asocijuojasi tik su Basanavičiaus gatve, pasičirškinimu kopose ir alkoholio liūnais Jūros šventėje, o Vakarų Lietuvos kultūrinė indauja – tamsus miškas, laikas įsijungti šviežiausią „OreCast“ įrašą.

Pirmoji laida, supažindinanti klausytojus su Klaipėdos regiono pramoginėmis ir muzikinėmis gairėmis, dedikuota uostamiesčio ir visos Lietuvos vardą elektroninės muzikos perspektyvoje keičiančiam atlikėjui „Few Nolder“. Panevėžietis Linas Strockis daugeliui žinomas ne tik dėl kone kassavaitgalinių pasirodymų su savo muzikine programa įvairiuose šalies klubuose, vakarėliuose ar festivaliuose.

Šiais metais elektroninės muzikos įrašų kompanija „Planet Mu“ išleido atlikėjo debiutinę vinilo plokštelę, kurioje galima išgirsti du autorinius kūrinius: „No Mo“ ir „Brenn“.

„Planet Mu“ 1995 m. įkūrė žymus elektroninės muzikos kūrėjas Mike Paradinas, dar žinomas pseudonimu „µ-Ziq“. Eksperimentinių garsų tendencijas diktuojanti įrašų firma savo kataloge turi tokius atlikėjus, kaip „Venetian Snares“, „Leafcutter John“, „Shitmat“, Luke'as Vibertas ir „Boxcutter“.

REKLAMA

Internetinės laidos metu klausytojai išgirs trumpą interviu su kūrėju apie gyvenimą ne sostinėje, poezijos lankas bei kūrybinius vingius ir daugiau nei keturiasdešimt minučių specialiai „OreCast“ surinktos autorinės „Few Nolder“ muzikos. Klausytojai gali tikėtis klampių, gilių, intymių ir iki šiol beveik niekur negirdėtų garsų plokštainio.

Ištikimiausiems gerbėjams ir „OreCast“ klausytojams „Few Nolder“ dovanoja savo vinilinės plokštelės kopiją. Konkurso sąlygos, klausimas ir atsakymas slypi pačioje laidoje.

Laidos įrašą išgirsti bei parsisiųsti galima čia.


Rašyti komentarą...
m
matas
2008-06-27 15:22:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
gaidelis.
Atsakyti
0

g
gaf
2009-01-01 22:54:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lochelis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų