Lietuvos televizija baigia styguoti paskutinius „Eurovizijos“ koncertų transliacijų akordus. Transliacijų šiemet bus ne dvi, kaip paprastai, o trys: du pusfinaliai (antradienį ir ketvirtadienį) ir finalas (šeštadienį). Visos tiesioginės transliacijos iš Belgrado prasidės lygiai 22 valandą Lietuvos laiku.

Lietuvos atstovas 2008-ųjų „Eurovizijoje“ Jeronimas Milius pasirodys ketvirtadienį, gegužės 22 dieną. Jo baladė „Nomads in the Night“ nuskambės penkta. Prieš Jeronimą į sceną lips Ukrainos atstovė, po jo – Albanijos pasiuntinė. Iš 38 abiejų pusfinalių dalyvių į finalą pateks 20. Dar penkios šalys įgijo kelialapius į finalą be kovos. Tai praėjusių metų „Eurovizijos“ nugalėtoja ir renginio šeimininkė Serbija bei didžiosios konkurso rėmėjos Ispanija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija ir Vokietija.

Pirmojo pusfinalio dieną LTV eteryje dėl „Eurovizijos“ ietis surems amžini priešininkai Beata Nicholson ir Vytenis Pauliukaitis laidoje „Reikia pakalbėti“ (gegužės 20 d. 19.35 val.). „Dalyvauti „Eurovizijoje“ būtina“, – sako Beata. „Dalyvauti neverta, nes nieko gero ten neparodom“, – neatlyžta Vytenis Pauliukaitis. O ką apie „Euroviziją“ mano operos solistė Judita Leitaitė, vokalo pedagogas Artūras Novikas ir „Eurovizijos“ ekspertas žurnalistas Ramūnas Zilnys?

REKLAMA

Kaip ir apie krepšinį, apie „Euroviziją“ Lietuvoje kiekvienas turi savo nuomonę. Ją Lietuvos televizijai prieš išvykdamas išsakė ir Jeronimas Milius. Lietuvoje jau yra nemažai dalyvių, pamačiusių ją iš vidaus. LTV laidoje „Valanda iki Eurovizijos“ (gegužės 24 d. 21 val.) išvysime ankstesnių metų Lietuvos pasiuntinius – „LT United“, „4 Fun“ – kalbančius savo pasirodymų Atėnuose ir Helsinkyje išvakarėse. Išskirtinį interviu duos skandalingiausia 2007-ųjų „Eurovizijos“ žvaigždė Verka Serdiučka.

Kodėl vis daugiau šalių nori dalyvauti „Eurovizijoje“? Nes „Eurovizija“ – ne tik visos Europos dainų konkursas. „Eurovizija“ – įspūdingiausias metų televizijos reginys.

Gražiausios Europos dainos – antradienį, ketvirtadienį ir šeštadienį lygiai dešimtą vakare tik per Lietuvos televiziją.


Rašyti komentarą...
T
Tipo gerbeja
2008-05-23 10:45:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
isvis to jeronimo nereikejo siust i ta eurovizija,dabar nei i finala pateko nieko:(((((((((((((
Atsakyti
0

A
A. N
2008-05-24 20:50:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Milius dainuoja puikiai, nuostabiai. Balade be galo grazi. O i finala nepateko, manau, del to, kad nebuvo jokio sou. Kiek matau, kuo isvaizdesnis sou, tuo labiau patinka europieciams klausytojams. O Lietuva parode puiku balsa ir grazia daina, ko, matyt, Europai nereikia.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų