verka serdiučka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „verka serdiučka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „verka serdiučka“.

Liverpulyje – Ukrainos žvaigždė Verka Serdiučka: paaiškėjo, ar kada nors vėl bandys jėgas „Eurovizijoje“

Gegužės 9-osios vakarą Europą priešais televizijos ekranus sujungė muzika. Liverpulyje prasidėjo tarptautinio dainų konkurso „Eurovizija 2023“ pirmasis pusfinalis. Į šį miestą atvyko ir garsus Ukrainos atlikėjas Andrijus Danilko, atliekantis Verkos Serdiučkos vaidmenį. Menininkas antradienį parodė pirmuosius kadrus iš oro uosto. Nuotraukoje jis sėdi šalia savo „scenos mamos“, skelbė unian.ua. „Registracija Liverpulyje“, – brūkštelėjo jis.
2023-05-10

Verka Serdiučka susidūrė su rimtomis sveikatos problemomis: „Tai pavojinga būklė“

Ukrainos garsenybė Andrėjus Danilko, gerbėjams geriau žinomas kaip Verka Serdiučka susidūrė su rimtomis sveikatos problemomis. Pranešama, kad dainininkas kelias savaites negalės koncertuoti. Pranešama, kad A. Danilko kraujuoja balso stygos, skelbė unian.net. „Andrėjui Danilko dėl laringito ėmė kraujuoti balso stygos. Tai pavojinga būklė, kurią reikia rimtai gydyti ir kelias savaites visiškai pailsėti“, – Estijos leidiniui teigė atlikėjo atstovas.
2023-03-04

Verka Serdiučka prabilo apie Šatunovo mirtį: prisiminė, koks jis buvo

Teigiama, kad su didžiąją dauguma Rusijos žvaigždžių Andrejus Danilko, kitaip žinomas kaip Verka Serdiučka, nebendrauja, tačiau apie kai kurias jis iki pat dabar atsiliepia gražiu žodžiu. Muzikantas pasakojo, kad iki pat Jurijaus Šatunovo mirties žavėjosi atlikėju. Žiniasklaidoje teigiama, kad Andrejus Danilko sunkiai išgyveno Jurijaus Šatunovo mirtį. Dėl tam tikrų suprantamų priežasčių, muzikantas neturėjo progos atvykti į kolegos laidotuves ir perduoti baltos rožių puokštės.
122 2022-11-08

Verka Serdiučka pardavė Freddie Mercury priklausiusį „Rolls-Royce“: įspūdingą sumą skirs kilniam tikslui

Lapkričio 5-ąją ukrainiečių dainininkas ir prodiuseris Andrijus Danilko (49 m.), scenoje geriau žinomas kaip Verka Serdiučka, aukcione „Sotheby's“ pardavė legendinį „Rolls-Royce“, priklausiusį britų dainininkui, grupės „Queen“ lyderiui Freddie Mercury (1946-1991), skelbia tsn.ua. Muzikantas automobilį nusipirko prieš devynerius metus už 115 tūkst. svarų sterlingų ir niekada juo net nevažinėjo – visą šį laiką „Rolls-Royce“ buvo Jungtinėje Karalystėje.
2022-11-08

Vaizdo įrašas plinta it virusas: paviešintas kompromituojantis Verkos Serdiučkos video

Internete pradėjo plisti kompromituojanti Verkos Serdiučkos medžiaga. Paviešintas vaizdo įrašas, kuriame Andrijus Danilko su savo grupe koncertavo Lvive ir dainavo rusiškai. Vaizdo įraše matyti, kaip jaunavedžiai ir svečiai šoka pagal legendinį hitą  „Ja ne poniala“, skelbė unian.ua. 2018 metų rudenį Lvive buvo įvestas draudimas naudoti kultūros produktus rusų kalba.
2022-10-25

Koncerte Lenkijoje – Verkos Serdiučkos „linkėjimai“ Vladimirui Putinui: prisijungė ir įaudrinti klausytojai

Ukrainiečių atlikėjas Verka Serdiučka, kurio tikrasis vardas Andrijus Danilko, šiuo metu keliauja po Lenkijos miestus rengdamas juose labdaros koncertus. Vienas iš koncertų smarkiai įstrigo žiūrovų atmintyje dėl išsakyto drąsaus palinkėjimo Putinui. Koncerto metu Krokuvoje Verka Serdiučka tiesiai nuo scenos išrėžė frazę, skirtą Ukrainą užpuolusios Rusijos prezidentui: „Putinai, kad tu padvėstum! Amen.
397 2022-10-21

Netyla kalbos dėl Verkos Serdiučkos orientacijos: stebisi, kodėl 49-erių vyras nesusituokęs

Ukrainiečių menininkas Andrijus Danilko, išpopuliarėjęs Verkos Serdiuškos pseudonimu, ne kartą sukėlė diskusijų internete. Karštos diskusijos kilo dėl galimos netradicinės atlikėjo orientacijos, nes būdamas 49 metų jis nėra vedęs. Taigi, vyrui buvo priskiriami romanai su įvairiomis garsiomis moterimis, įskaitant jo scenos partnerę Inną Belokon. Tačiau gandai apie šį romaną nepasitvirtino. Inna yra laimingai ištekėjusi ir augina suaugusią dukrą, rašo UNIAN.
2022-10-03

Verka Serduchka pasidalijo kadru su Laima Vaikule: atlikėja sunkiai atpažįstama

Garsus Ukrainos menininkas Andrijus Danilko, ant scenos prisistatantis Verkos Serduchkos pseudonimu, paviešino šiltą nuotrauką su latvių dainininke Laima Vaikule. Susitikimas vyko Rygoje.  A.Danilko ten pateko, kaip labdaros turo Ukrainai paremti, dalyvis. Prieš vieną iš pasirodymų įžymybės susitiko, pasikalbėjo ir nusifotografavo. Ukrainos atlikėjas pasidalijo nuotrauka savo „Instagram“ paskyroje.
2022-09-25

Verka Serdiučka pakeitė garsaus hito žodžius: siunčia žinutę Rusijai

Amsterdame antradienio vakarą koncertavusi Verka Serdiučka pakeitė savo garsiojo hito „Dancing Lasha Tumbai“ žodžius. Naujais žodžiais ir dainos pavadinimu artistas nusiuntė žinutę Rusijai.  Nyderlanduose šią savaitę vyko labdaros telemaratonas „Apkabinkime Ukrainą“. Jame dalyvavo ir Ukrainos „Eurovizijos“ žvaigždė Verka Serdiučka, atlikusi savo hitą „Dancing Lasha Tumbai“. Tiesa, daina koncerte suskambėjo kitaip – vietoje garsiosios eilutės, Verka ištarė „dancing Russia goodbye“ (liet.
2022-06-22

Naujuose kadruose Verka Serdiučka – neatpažįstamas: gerbėjai suglumę

Ukrainos garsenybė Andrėjus Danilko, gerbėjams geriau žinomas kaip Verka Serdiučka surengė pirmą nuo karo pradžios pasirodymą Kyjive. Pasidalijęs po pasirodymo surengtos fotosesijos kadrais, sulaukė daugybės pagyrų. Prieš kelias dienas Verka Serdiučka surengė pirmąjį pasirodymą Kyjive po karo pradžios. Koncertas vyko miesto metro stotyje, o po jo A. Danilko su savo personažo „mama“ nusprendė pasifotografuoti.
2022-06-15
REKLAMA
REKLAMA

Verka Serdiučka įžvelgė Nikolajaus Baskovo planus: Putinas jam duoda pinigų

Ukrainos žvaigždė Andrėjus Danilko, geriau gerbėjams žinomas kaip Verka Serdiučka, pasisakė apie Putiną aktyviai palaikantį Nikolajų Baskovą. Pasak V. Serdiučkos, Baskovas remia Putiną tik tam, kad galėtų laisvai koncertuoti Rusijoje. Verka Serdiučka davė interviu kanalui „Zirkovy Šliak“, kuriame prabilo apie rusų dainininką Nikolajų Baskovą.  Pasak žvaigždės, Baskovas aktyviai palaiko karą Ukrainoje ir Putiną tik dėl to, jog toks palaikymas jam padeda uždirbti pinigų.
2022-04-25

Verka Serdiučka prabilo apie karą Ukrainoje: mes stovėsime ir neprarasime ryžto

Garsusis ukrainiečių personažas, persirengėlių karaliene vadinama Verka Serdiučka prabilo apie karą Ukrainoje.  Socialiniuose tinkluose Verka Serdiučka pasidalijo nuotrauka, kurioje su savo kompanione rodo itin nepadorų gestą ir šalia jos parašė žinutę Ukrainos žmonėms.  „Lauk, lauk, lauk!  Mes stovėsime ir neprarasime ryžto!  Neleisime įvykdyti šios invazijos į mūsų tiesą. Padėkime armijai, gynybai ir vieni kitiems!“, – rašė Verka Serdiučka.
2022-02-27

Rusijoje uždrausta vairuoti transvestitams ir translyčiams asmenims

Rusija priėmė prieštaringai vertinamą įstatymą, draudžiantį vairuoti transvestitams ir translyčiams asmenims, o šį žingsnį aštriai kritikuoja žmogaus teisių aktyvistai, įskaitant vieną svarbią Kremliaus patarėją. Šią savaitę įsigaliojęs teisės aktas draudžia vairuoti asmenims, kuriems diagnozuoti daugelis asmenybės arba lytinės tapatybės sutrikimų – taip pat transvestitams ir translyčiams asmenims.
2015-01-09

Tris penktadienius iš eilės – „Slavianski Bazar“ koncertai

Šį penktadienį 19.10 val. LNK pradeda koncertų maratoną iš griausmingai Baltarusijoje nuskambėjusio festivalio „Slavianski Bazar“. Tris penktadienius iš eilės žiūrovai išgirs šešias valandas dainų – žinomiausius atlikėjus ir geriausias dainas, atrinktas iš visų festivalio koncertų. Liepą vykusi muzikos šventė šiemet galėjo pasigirti ypatinga atlikėjų gausa ne tik iš Rusijos, Ukrainos ar Baltarusijos. Šiemet čia apsilankė ryškios Europos ir pasaulio populiariosios muzikos žvaigždės.
2012-08-29

Ką apie Rusijos šou žvaigždes byloja jų marškinėliai?

Tai, kas užrašyta ant jūsų marškinėlių, gali atskleisti jūsų požiūrį, gali išduoti slapčiausius troškimus, norą atkreipti aplinkinių dėmesį ar dar ką nors. O ką šie užrašai atskleidžia apie Rusijos pop žvaigždes? Atsakyti į šį klausimą, skaitydami užrašus ant žinomų Rusijos šou verslo žvaigždžių marškinėlių, portalo Eg.ru žurnalistai bandė kartu su psichologe ir stiliste Aliona Avgust. Dmitrijus Koldunas Užrašas „Sex-n-fun“ anot stilistės atskleidžia, kad tai pozityvus žmogus.
2012-06-13

Verkos Serdiučkos vaidmuo kelia pavojų

Lietuvoje viešėjęs ukrainietis aktorius Andrejus Danilka, sukūręs garsųjį Verkos Serdiučkos personažą, “Vakaro žinioms” atskleidė, kad dėl šio vaidmens jo gyvybei grėsė pavojus. “Ne visiems patinka ne tik Serdiučka, bet ir Filipas Kirkorovas ar Eltonas Džonas, - šypsosi A.Danilka. - Prieš “Eurovizijos” pasirodymą Kijeve netgi buvo deginama mano lėlė! Taip pat sulaukėme grasinamųjų skambučių, raginančių atšaukti pasirodymą, kad nenukonkuruotume potencialių nugalėtojų.
2009-10-13

„Eurovizijos” žvaigždžių įgeidžiai Lietuvoje

Šią savaitę Lietuvoje lankosi du “Eurovizijos” numylėtiniai - dainų konkurso nugalėtojas Aleksandras Rybakas ir Ukrainos pažiba Verka Serdiučka. Skirtingiems muzikiniams skoniams atstovaujančios žvaigždės organizatorius šokdina taip pat skirtingai. Šiandien pasirodymą Vilniuje rengia Norvegijos padididžiavimas - “Eurovizijos” nugalėtojas A.Rybakas. Baltarusijoje gimęs atlikėjas, pasak “SEVEN Live” projektų vadovo Mindaugo Zabulio, pasirodė esąs visai neįnoringas.
2009-10-06

Karalius ir karalius

Pirmadienis, 2009 m. kovo 23 d., maždaug 19:52. Žiūriu TV3 laidą „Paparacai“.  Rodo tokį dainininką Ruslaną Kirilkiną (beje, jis – karalius, ištekėjęs už karaliaus). Pribėga prie jo mergaičiukė, beveik darželinukė, ir sako, kad vaikai jį išrinko mylimiausiu „Vaikų balso“ dainininku. Ruslanas, atrodo, ruošiasi spausti ašarą. Už kelių min. ekrane – Boria Moisejevas. Jis kalba ne visai prasta lietuvių kalba.
2009-03-23

„Eurovizijos“ savaitė per LTV

Lietuvos televizija baigia styguoti paskutinius „Eurovizijos“ koncertų transliacijų akordus. Transliacijų šiemet bus ne dvi, kaip paprastai, o trys: du pusfinaliai (antradienį ir ketvirtadienį) ir finalas (šeštadienį). Visos tiesioginės transliacijos iš Belgrado prasidės lygiai 22 valandą Lietuvos laiku. Lietuvos atstovas 2008-ųjų „Eurovizijoje“ Jeronimas Milius pasirodys ketvirtadienį, gegužės 22 dieną. Jo baladė „Nomads in the Night“ nuskambės penkta.
2008-05-19

Į 52-ąjį Eurovizijos dainų konkursą žada sugrįžti žavesys

Po netikėtos praėjusių metų roko grupės pabaisų "Lordi" pergalės šį savaitgalį į Eurovizijos dainų konkursą grįš kontroversija ir vaizduotė, bet nėra abejonių, kad scenoje vyraus žavesys.Trumpos suknelės ir ilgi sijonai, rožiniais ir žėrinčiais rūbais vilkintys transvestitai, tamsaus gymio Lotynų Amerikos dainininkai ir daug išpūstų plaukų: šeštadienio vakarą Helsinkyje susirungs 42 atlikėjai, o maždaug 120 mln. žiūrovų visoje Europoje galės balsuoti už labiausiai jiems patikusius.
2007-05-10

Eurovizijos ramybė ir triukšmas

Lietuvai Eurovizijoje atstovaujanti grupė „4 Fun" pirmadienį sklandžiai pasirodė pirmojoje finalininkų repeticijoje. Kaip įprasta šiame konkurse, organizatoriai kiekvieną pasirodymą įrašo. Po to sceniniai sprendimai tobulinami atsižvelgiant į dalyvių pageidavimus. Suomių režisieriai peržiūros metu džiaugėsi, kad rami lietuvių daina išsiskiria iš daugybės triukšmingų, efektais apkrautų pasirodymų.
2007-05-08

Stepokas Strolia rekomenduoja ir ne: Filmai per TV (kovo 26 - balandžio 1 d.)

Ridensime margučius ar žiūrėsime per dėžę filmus? O gal užteks laiko suderinti ir vienam, ir kitam? Su Velykom! Šeštadienis Keistai besigretinančių filmų diena. Antai nacionalinė televizija tarsi savo malonumui demonstruoja televizinę komediją „Mano siaubingi metai“ (LTV, 16.10 val.; kartojama ketvirtadienį, kovo 31 d., 15.25 val.), kurioje paauglė, klaidingai pagalvojusi, kad tėveliai žada skirtis, daro viską, kad šeima tos ir nenumanomos bėdos išvengtų.
2005-03-25
Į viršų