D. Montvydas „Eurovizijos“ repeticijoje išbandė suktuką

Antrojo pusfinalio asmeninių pasirengiamųjų repeticijų „Eurovizijai“ pirmąjį maratoną užbaigė mūsų šalies atstovas Donatas Montvydas (Donny Montell). Iš visų pusių melsvos spalvos prožektorių šviesomis apsuptas atlikėjas pradėjo savo lyriškąjį pasirodymą. Nuo pat pirmųjų baladės akordų dainininkas atrodė itin susikoncentravęs ir tinkamai susitelkęs į kūrinio atlikimą. Donato vokalo skambesys, kiekvienas judesys ar rankos mostas puikiai atspindėjo dainos „Love is blind“ nuotaiką.

Pradėjus tiksėti antrajai pasirodymo minutei Donatas nusiėmė nuo akių juodą, šviesiais blizgučiais padabiną raištį ir atliko savo garsųjį choreografinį persivertimą. Sulig juo, dainos ritmas įgavo pagreitį ir įnešė energijos gūsį. Scenines šviesas papildė šokančios moters silueto ekranizacijos, sudėtos į daugybę mažų ekrano dalių.

Per repeticiją „Crystal Hall“ arenoje Baku, atlikėjas vilkėjo sportinį juodos spalvos megztinį su žaismingu užrašu „Love is blind Have you heard me?!“ („Meilė — akla, ar mane girdėjai?!“) bei rusvos spalvos kelnes.

REKLAMA

Donatui Montvydui pavyko sėkmingai užbaigti šios dienos repeticijų virtinę, ar patikės jo daina komisija ir žiūrovai taip, kaip per repeticija tikėjo jis, sužinosime gegužės 24 — ąją antrojo pusfinalio pabaigoje, jame mūsų šalį reprezentuosiantis atlikėjas pasirodys paskutinis.

Donatas Montvydas (Andres Putting (EBU) nuotr.) (nuotr. Organizatorių)Donatas Montvydas (Andres Putting (EBU) nuotr.) (nuotr. Organizatorių)


Rašyti komentarą...
e
edita
2012-05-17 11:51:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu labai grazus berniukas ir balsas grazus, tik kazkaip per mazai energijos jau 2 posme
Atsakyti
0

p
palaikom
2012-05-18 18:49:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gražu, nuostabus atlikėjas. Kuo didžiausios sėkmės ir mes palaikom Tave!
Atsakyti
0

k
kkkkkk
2012-05-18 19:49:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu truksta judesio ir viskas.........
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų