37 metų aktorė Cameron Diaz neslepia savo supratimo apie sveiką gyvenimo būdą. Aktorės manymu, amžinai jaunystei reikalingas seksas, teisinga mityba (įskaitant didelį kiekį švaraus geriamo vandens), aerobikos treniruotės ir gera nuotaika.

C.Diaz tvirtina, kad išlikti geros formos jai, visų pirma, padeda intymių poreikių tenkinimas. Erotinių troškimų išsipildymas, anot žvaigždės, yra absoliučiai natūralus ir būtinas dalykas kiekvienai moteriai. Deja, aktorė kol kas neturėjo laimės suprasti, kiek šeimyninis gyvenimas yra pranašesnis už nepastovius santykius.

Įžymybė, nekreipdama dėmesio į besiartinantį 40-ąjį jubiliejų, vengia susisaistyti santuokos saitais ir rūpintis palikuonimis. Savo poziciją C.Diaz grindžia potencialių skyrybų baime. Vietoje to, kad ieškotų mylinčio vyro ir gimdytų jam vaikus, gražuolė užsiėmusi aktorės karjera.

Ne taip senai kino ekranuose pasirodė paskutinė animacinio filmo „Šrekas“ dalis, kuriame Cameron įgarsino princesę Fioną, o liepos 16 dieną pradedama rodyti veiksmo komedija „Kaip diena ir naktis“, kur aktorė kartu su Holivudo superžvaigžde Tomu Cruize'u atliko pagrindinius vaidmenis itin puikiai „sukaltame“ veiksmo, komedijos ir romantikos pilname trileryje.

Cameron Diaz ir Tom Cruize filme „Kaip diena ir naktis“ Lietuvos kino teatruose nuo liepos 16 dienos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų