Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį šeštadienį prie Norviliškių pilies vyksiančiame muzikos ir meno festivalyje „Be2gether“ įvyks Gintauto Rakausko projekto „SL“ pasirodymas. Tai – instrumentinės roko muzikos projektas, skirtas 80-tųjų metų progresyvaus roko muzikos judėjimui. Savo pasirodymą šis projektas, kurio pavadinimą kūrėjai šifruoja kaip „Seni laikai“, pradės 15 val. „Tamsta“ palapinėje.

REKLAMA

Festivalyje bus atliekama naujai sukurta Gintauto Rakausko muzika, kurios pagrindu ateityje ketinama sudaryti programą šio projekto albumui „Paleisk mane“, taip pat bus prisiminta ir grupės „Saulės laikrodis“ kūryba. Praeityje garsi grupė „Saulės laikrodis“ savo veiklą pradėjo septyniasdešimtųjų pabaigoje ir vėliau buvo uždrausta sovietiniu laikotarpiu.

Muzikantai festivalyje atliks beveik 40 minučių trukmės programą. Projekte „SL“ kartu su jo iniciatoriumi Gintautu Rakausku groja klavišininkas Vaclovas Augustinas („Antis“, eks-„Saulės laikrodis“), būgnininkas Linas Būda („Antis“) ir bosistas Sergejus Sopelevas („Road Band“, eks-„Veidrodis“).

„SL“ projekto dalyviai savo pasirodymą skiria prieš kelerius metus šį pasaulį palikusiam grupės „Saulės laikrodis“ klavišininkui Robertui Griškevičiui, taip pat grojusiam grupėse „Foje“, „Senas kuinas“ ir kitose. Už suteiktas sąlygas pasiruošti šiam pasirodymui projektas dėkoja grupei „Antis“ bei VšĮ „Ančių ferma“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų