„Balsas.lt“ ragina klausti „Žinių radijo“ laidos dalyvius.

Socialdemokratai kviečia pirma laiko paleisti Seimą ir birželio 24 d. šaukti pirmalaikius rinkimus. Sunku patikėti, kad šiame Seime atsiras net 85 parlamentarai, norintys tapti bedarbiais. Apžvalgininkai mano, kad idėjomis apie pirmalaikius Seimo rinkimus socialdemokratai valstybės negelbėja, o galvoja vien apie savo partijos interesus.

Kokias pasekmes valstybės stabilumui turi kalbos apie pirmalaikius Seimo rinkimus? Ar rinkimai nutrauktų grupinių interesų grumtynes politikoje? Kaip įmanoma baigti absurdo teatrą, kurį demonstruoja dabartinio Seimo nariai?

Tiesioginėje „Žinių radijo“ laidos „Apskritas stalas“ diskusijoje dalyvauja Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Egidijus Aleksandravičius, Pilietinės visuomenės instituto direktorius Darius Kuolys, Mykolo Romerio universiteto Politikos mokslų katedros vedėjas Antanas Kulakauskas ir Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas dr. Algirdas Gricius.

Laida „Apskritas stalas“ – kasdien 17.10 val. per „Žinių radiją“. Vedėjas – Aurimas Perednis.

Klausimus laidos dalyviams galite pateikti šio anonso komentaruose.


Rašyti komentarą...
A
Aš manau
2007-04-03 12:05:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabu, kuo čia dėtas SEIMAS, tai VYRIAUSYBĖ priėjo liepto galą, nes gina tik savo ir partinius interesus, pamirše žmones, kad taško į KAIRĘ ir DEŠINĘ jų prakaitu uždirbtus pinigus. Galvoja, kad apsirengs "Naują Kostiumą" po rinkimų, kitaip pradės mastyt apie JUOS rinkėjas. Rinkimai - kodėl rinkėjai turi spęsti, susikompromitavisių POLITIKŲ ir VALDININKŲ "pasidalinimo kėdėmis" "turtais" problemą. Reikia keisti ne SEIMĄ bet PREZIDENTĄ, kuris "Gaisrus" tvarkingai ir reikliai gesintų laiku.
Atsakyti
0

a
a
2007-04-03 13:41:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvoje dar ne vienas Seimas nebuvo normalus
Atsakyti
0

K
Klausimas
2007-04-03 15:47:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai dar vienas žingsnis į šunkelius. Kada Seimas pradės spręsti Lietuvos problemas, o ne rietis?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų