Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ar pamenate savo gerą, draugišką, linksmą mokytoją, kuris įstrigo į atmintį kaip šviesiausias žmogus mokykloje? O gal jis ir dabar kievieną dieną kantriai jus moko? Jo šmaikščios, pamokomos frazės cituojamos iš lūpų į lūpas? Drauge su mokytoju išmokstame ne tik formulių, bet ir svarbių gyvenimo pamokų. Deja, dažniausiai mokytojui dėkojama po ilgo laiko, baigus mokyklą ir primiršus bendraklasius...

REKLAMA

Portalo www.klase.lt komanda kviečia prisiminti savo mokytojus ir Mokytojų dienos proga skelbia mokyklos, kurioje dirba geriausi, draugiškiausi mokytojai, rinkimus. „Visi visi, kuriems mokytojo išmintis gelbsti gyvenime, o duoti patarimai dar nepasimiršo, kviečiami balsuoti už savo geriausiuosius ir tokiu būdu jiems padėkoti. Mokykla, surinkusi daugiausia balsų, bus paskelbta nugalėtoja ir laimėjusios mokyklos mokytojams bus įteiktas specialus prizas – staigmena“, – sako Klase.lt projekto vadovas Darius Baltakys.

REKLAMA
REKLAMA

Apsilankę portale www.klase.lt, specialiame puslapyje gerai matomame laukelyje įrašykite savo mokyklą ir spustelėkite mygtuką „Ačiū“. Viskas! Jūsų balsas bus priskirtas jūsų mokyklai.

Šiuo metu savo mokytojams jau padėkojo daugiau kaip 4 300 žmonių, o pirmauja kol kas Marijampolės 6 – oji vidurinė mokykla. Jai ant kulnų lipa Lazdijų Motiejaus Gustaičio  ir Pagėgių savivaldybės vidurinės mokyklos.

Mokyklos, kurioje dirba geriausi mokytojai, rinkimai truks iki spalio 19 dienos. Tada ir paaiškės mokykla nugalėtoja. Taigi dar yra laiko savo mokyklai skirti balą. „Kartu ir mes, Klase.lt kolektyvas, norime padėkoti visiems savo buvusiems mokytojams!“ – sako projekto vadovas D. Baltakys.

Dalyvauti rinkimuose galima www.klase.lt, o rinkimų rezultatai pateikiami čia: http://www.klase.lt/peticijos/2

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų