Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sausio 27d. trečiadienis

RHYTHM JUNKIES

Sausio 27d. trečiadienis

RHYTHM JUNKIES

REKLAMA

Rhythm Junkies - tai grupė muzikantų-mėgėjų iš Vilniaus, vis plačiau, stipriau ir drąsiau besibraunančių į priekį dėl kelių labai paprastų, tačiau jaukių tikslų: kuo labiau didinti susidomėjimą primiršta svingo muzika, atstovauti jai visais įmanomais būdais bei, žinoma, linksmintis linksmintis linksmintis!

REKLAMA

Rhythm Junkies - tai vienuolika keistuolių, visų pirma, pamilusių Lindy Hop'ą - šokį, susikūrusį svingo eros laikais, ir tik paskui nusprendusių, jog šokti reikia pagal muziką, sklindančią ne iš kolonėlių, bet iš gitarų, smuikų, akordeonų, trimitų, trombonų bei kitų autentiškų instrumentų, virpinančių klausytojų širdis bei grindis po šokėjų kojomis.

Save vadinantys gatvės svingo ansambliu, atšalus orams, Rhythm Junkies traukiasi į barus, kavines bei kitas pastoges, kur, gavę bent nedidelį kampelį vietos rakandams sukrauti, stengiasi užkurti tikrą pirtį paskui juos atsekusiems bei iš pašalių susirinkusiems klausytojams bei šokėjams.

REKLAMA
REKLAMA

Rhythm Junkies sielose ir širdyse - kaukiantys, šaukiantys, trypiantys ir klykiantys, magiškieji 1930-1940 metai Amerikoje, o kol neišrasta laiko mašina, ten keliaujame muzikos, ritmo bei šokio pagalba.

Mindaugas Bikauskas – gitara, vokalas; Milda Stataitytė – vokalas; Aurimas Petrevičius – akordionas; Vytautas Narkevičius – smuikas; Dangiras Bugas – perkusija; Marius Zaremba – klarnetas; Tomas Ždanavičius – gitara; Marius Kurgonas – tuba; Justė Buzelytė – kazoo; Andrius Šlimas – stepas; Giedrė Paplaitytė – džiazo šokiai.

Stilius: jazz/swing. Bilieto kaina: 7lt. Koncerto pradžia: 21val.Sausio 28d.  ketvirtadienis

KINO PAVASARIS GYVAI


Žvarbų ketvirtadienio vakarą „Kino pavasaris gyvai“ muzikos klubą „Tamsta“ užlies karštu šokoladu, ausis – gyvomis grupės „Club Vilnius Hot“ melodijomis, o akis – filmu gardumynu „Šokoladas“.

REKLAMA
REKLAMA

„Kino pavasaris gyvai“ – tai bendras Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ ir muzikinio klubo „Tamsta“ renginių ciklas.

Kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį „Tamstoje“ vyksta malonumų vakaras ausims ir akims, kuomet prieš gero kino seansą žiūrovai apšildomi gyvai atliekamais muzikos kūriniais iš filmo garso takelio.

Šį kartą, sausio 28 dieną, renginio žiūrovai pamalonins ne tik savo ausis, akis, bet ir gomurį. Iš malonumo sutirps ir moterys, ir vyrai, nes vakaro filmas – gardusis Lasse Hallstrom „Šokoladas“ (2000 m.).

Juosta apie aistrą gyvenimui, žmogui ir šokoladui. Apie vienišą moterį ir motiną, konservatyviems mažo Prancūzijos provincijos miestelio gyventojams įrodžiusią, kad malonumai – ne nuodėmė, juodasis šokoladas – ne toks kartus, kaip gyvenimas be aistros, o visa tai – gyvenimą ir šokoladą, sumaišius su meile – skonis ypatingas.

REKLAMA
REKLAMA

Gurmaniška romantinė drama su šokoladinių akių savininkais Johnny Deppu ir prancūzaite Juliette Binoche buvo nominuota net penkiems „Oskarams“ ir keturiems „Auksiniams gaubliams“.

Prieš šokoladinį kino seansą gyvai atliekamu svingu visus apšildys čigoniško džiazo grupė „Club Vilnius Hot“. Lengvos, svajingos, nenuspėjamos, filme girdėtos svingo melodijos bus pagardintos karštu šokoladu, pyragaičiams, tortais ir kitais šokoladiniais skanėstais.

Gardus kinas, skani muzika ir saldus šokoladas – dar ne visos vakaro pramogos. Leidykla „Versus Aureus“ renginio metu surengs viktoriną ir penkiems atidžiausiems seanso žiūrovams padovanos po Joanne Harris knygą „Šokoladas“, pagal kurią ir buvo pastatyta ši juosta.

Šokoladinis „Kino pavasaris gyvai“ seansas – skani įžanga prieš bestselerio autorės vizitą į Lietuvą (šiemet ji dalyvaus Vilniaus knygų mugėje) ir jubiliejinį, jau 15-ąjį tarptautinį kino festivalį „Kino pavasaris“, kuris šiemet įvyks kovo 18 d. – balandžio 2 d.

REKLAMA
REKLAMA

Bilieto kaina: 12lt. Renginio pradzia: 20 val.

http://www.acmefilm.lt/lt/filmas/sokoladas-2000/

Sausio 29d. penktadienis

313 GOES UNPLUGGED

Vakarėlis visiems: “vėjagalviams”, ekspertams-profesionalams, vandens ir vėjo mylėtojams!

Programoje:

Boardsports apdovanojimai, viktorinos ir konkursai!

Ir dar daug daug daug prizu-siurprizų!

Ant scenos šoks ir dainuos:

“313 IN DA HOUSE” komanda  ir rimčiausia rimto ritmo grupė G&G Sindikatas, na o užmigti neleis pats geriausias tėvynės plokštelių virtuozas DJ Mamania ir tiesiai nuo Milano podiumų nužengęs DJ Petruccio.

Aprangos kodas: ultraviolet

Bilieto kaina: 20lt

Sausio 30d. šeštadienis

AIDO GINIOCIO AUTORINIU DAINU KONCERTAS „JUODRASTIS“ KARTU SU TEATRO LABORATORIJOS ATVIRAS RATAS AKTORIAIS

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų