Ženklai, kurie išduoda, kas Jums gims – mergaitė, ar berniukas

Kaip susilaukti sūnaus ar dukros visais laikais buvo ypatingos svarbos klausimas. Vis tik tikslaus atsakymo į jį ir kol kas niekam nepavyko pateikti. Tačiau tai yra kompensuojama spėlionėmis, kas gims tuomet, kai jau užsimezga gyvybė. Yra daugybė aptarinėjamų būdų, kaip paprastai nustatyti, kad Jums gims – mergaitė ar berniukas, rašo goodfullness.com.

22

Kadangi momento, kol bus galima atlikti medicininį lyties testą reikia gerokai palaukti, dažnai būsimo kūdikio lytis „nustatinėjama“ pasikliaujant prietarais ir populiariąja informacija.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nėštumo ir gimdymo pusė, apie kurią nekalbama: išpažintis tapo sensacija

1. Nėščiosios pilvo forma. Sakoma, kad jei pilvas atrodo apvalus, tai greičiausiai laukiatės mergaitės, o jei atsikišęs į priekį – sulauksite berniuko.

2. Nėščiosios pilvo aukštis. Mamos dalinasi informacija, kad jei pilvas yra aukštai, tai jame auga mergaitė, o jei žemai – berniukas.

3. Majų pranašystės. Norint išsiaiškinti, kas gims, reikia paskaičiuoti motinos amžių pastojimo metu ir pastojimo mėnesį. Jei abu skaičiai yra lyginiai arba nelyginiai – gims mergaitė, jei vienas lyginis, o kitas nelyginis – berniukas.

4. Spuogo testas. Sakoma, kad jei nėštumo metu jums dygsta labai daug spuogų, tai laukiatės mergaitės, o jei oda graži, lygi ir spindinti – berniuko.


Rašyti komentarą...
k
kristina
2017-09-18 10:58:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas atvirksciai
Atsakyti
0

A
Airida
2017-09-18 20:19:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai laukiausi sunaus labai bere spuogais. Visa niestuma. Neatitinka testai.
Pati nujauti,o jei nejauti,suzinai gimdymo namuose
Atsakyti
0

A
As
2017-09-18 10:30:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Briedas...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų