• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Skaudi vėžio diagnozė Faye Walsh iš Barnslio miestelio pasiekė likus vos kelioms savaitėms iki jos vestuvių. Moteriai buvo diagnozuotas IV stadijos žarnyno vėžys.

Skaudi vėžio diagnozė Faye Walsh iš Barnslio miestelio pasiekė likus vos kelioms savaitėms iki jos vestuvių. Moteriai buvo diagnozuotas IV stadijos žarnyno vėžys.

REKLAMA

Moteris pasakoja, kad netikėta diagnozė ją gerokai sukrėtė. Iki šiol ji galvojo, kad galvos svaigimas ir nuovargis yra nieko blogo nežadantys simptomai, tačiau, kaip paaiškėjo vėliau, tokia nuomonė buvo klaidinga.

32-ejų Faye kartu su savo sužadėtiniu Chrisu augina vienerių metukų sūnelį. Žinia apie vėžį ją pasiekė praėjusių metų gruodį, kuomet buvo likusios vos kelios savaitės iki jųdviejų vestuvių.

Po to, kai 2021 m. sulaukė sūnaus, kiekvieną dieną Faye jautėsi vis prasčiau ir prasčiau, todėl neretai sakydavo vyrui, kad yra be galo pavargusi. Jau tada nerimą kėlė įtarimas, kad kažkas yra ne taip, rašoma mirror.co.uk.

Po daugybės apsilankymų ligoninėje ir paskirto gydymo jai buvo pasiūlyta atlikti kolonoskopiją, kuri ir parodė vėžį.

Įspėja kitus

Be to, netrukus atlikta kompiuterinė tomografija patvirtino diagnozę ir parodė, kad vėžys išplito į jos kepenis. Tada Faye sužinojo, kad ji serga „Lynch“ sindromu, kas yra genetiškai nulemta būklė, galinti sukelti vėžį.

REKLAMA
REKLAMA

Tai reiškia, kad Faye sūnus taip pat gali turėti šį geną ir ateityje susidurti su panašiomis bėdomis: „Jaučiuosi sugniuždyta. Niekada nebūčiau galėjusi pagalvoti apie vėžį, todėl nelengva apie jį kalbėti ir dabar. Negaliu sau leisti pasiduoti, mirti, nes turiu užauginti savo sūnų.“

REKLAMA

Išlikti stipriai padeda ir šalia esantis vyras, kuris nuolat primena savo žmonai, kad ši turi galvoti apie ateitį tik pozityviai. Nusprendusi pasidalinti savo istorija, Faye sako, kad ir kiti gali atsidurti panašioje situacijoje, todėl dabar ji nori visus įspėti.

Be to, ji priduria, kad medikų aplaidumas iš pačių pradžių galėjo būti priežastis, kodėl ji taip vėlai sužinojo apie diagnozę. Faye sako, kad įtarti žarnyno vėžio jie nebuvo linkę, kadangi ji – dar labai jauna.

Šiuo metu Faye dėl savo sveikatos būklės vestuves perkėlė į gegužės mėnesį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų