• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Skyrybos visada sunkus procesas, tačiau jį dar labiau apsunkina partneriai, apsunkinantys procesą sudėtingais pageidavimais.  

Skyrybos visada sunkus procesas, tačiau jį dar labiau apsunkina partneriai, apsunkinantys procesą sudėtingais pageidavimais.  

REKLAMA

Ilgoje „Reddit“ žinutėje vyras paaiškino, kad jo buvusi žmona tikėjo, kad skyrybų metu slepiamos pajamos ir paprašė jos advokato atnaujinti dokumentus, kuriuose būtų išvardytos visos jo pajamos už vykstančias skyrybų bylas.  

Jis rašė: „Kol buvome vedę, porą kartų kalbėjome apie tai, kaip turtingi žmonės slepia savo turtą, kad nemokėtų mokesčių. Aš niekada neturėjau tiek turto, kad galėčiau tai padaryti, bet ji prisigavojo, kad aš jų turiu ir pasakė savo advokatui, kad aš plaunu pinigus ir slepiu pajamas.  

Vieną dieną gaunu laišką iš jos advokato, kuriame prašoma atnaujinti pajamų deklaracijos formą ir trejų metų finansines ataskaitas. Jame buvo ilgas sąrašas dalykų, kuriuos reikia įtraukti.“ 

REKLAMA
REKLAMA

Vyras paaiškino, kad tuomet jį buvo užklupę finansiniai sunkumai ir dokumentų jis dėl to pateikti negali. Kai jis situaciją paaiškino advokatui, jis apkaltino vyrą melu ir pagrasino: „Paskambinau jam paaiškinti savo situacijos.

REKLAMA

Jis mane vadino melagiu ir netikėjo, kad negaliu to sau leisti. Tada jis pasakė, kad jei negaus šių dokumentų, mano ankstesnius dokumentus laikys apgaulingais ir pasakys teisėjui, taip pat įspės valstybinę mokesčių agentūrą.

Tai tikriausiai tuščias grasinimas, bet aš nesu teisininkas.“ 

Tada jam kilo geniali idėja pasinaudoti advokatų kontoros fakso aparatu ir atspausdinti kiekvieną čekį, kurį jis rado namuose, rašo portalas mirror.co.uk.  

REKLAMA
REKLAMA

„Aš ne tik atspausdinau kiekvieną kvitą, kurį galėjau rasti, atspausdinau ir trejų metų mokesčių deklaracijas, kiekvieną laišką, kurį kada nors esu gavęs iš mokesčių agentūros.“  

Vyro byla galiausiai siekė 150 puslapių, o kai jis nusiuntė dokumentą faksu, įvyko klaida. Jis popierius siuntė tol, kol nesulaukė skambučių iš konsultantų, prašančių liautis siųsti tokį didelį dokumentą.  

Jis pridūrė: „Po dviejų dienų paskambino panelė iš savo biuro ir paprašė manęs nebesiųsti fakso. Jų faksas buvo spausdinamas be perstojo. Jame nuolat strigo popierius, vis pritrūko rašalo ir jie turėjo nuolat jį išjungti ir vėl spausdinti. 

Taip vyras išsireikalavo tai, ko norėjo, po poros dienų jis sulaukė skambučio iš advokatų kontoros, kurie jam pranešė atsisakantys priimti jo prašymą apie finansines ataskaitas.  

Žmonėms patiko jo planas, nes ne vienas sakė: „Puikus, piktybiškas planas, tai genialu.“ 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų