19-metės santykiai šokiravo šeimą: ištekėjo už 61-erių vyro

Audrey Cheyenne–Smiley Moon (19) sako, kad kai jos tėvai susipažino su jos vyru Kevinu (61), jie iškvietė jam policiją. Pora dabar susituokusi ir netrukus ruošiasi susilaukti kūdikio.

7

Už 61 metų amžiaus dviejų vaikų tėvo ištekėjusi paauglė pasakoja, kad iš pradžių jos tėvai apie šiuos santykius net nenorėjo girdėti ir su juo supažindinti iškvietė policiją. Tačiau dabar jis jiems – šeimos narys.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 19-metės santykiai šokiravo šeimą: ištekėjo už 61-erių vyro

Karo policijos pareigūnė Audrey Cheyenne–Smiley Moon (19) savo vyrą Keviną (61) sutiko pažinčių programėlėje „Badoo“, 2020 metų sausio 9 dieną. Nepaisant 42 metų amžiaus skirtumo, ji susidomėjo jo prisistatymu – jis taip pat buvo karo policijos veteranas. Po keleto mėnesių pokalbių internete pora oficialiai pradėjo draugauti ir vienas kitam prisipažino meilėje. 2020 metų liepos mėnesį jie susitiko gyvai ir pirmą kartą pasibučiavo.

Meilė iš pirmo žvilgsnio

Audrey sakė: „Ir džiaugiausi, ir bijojau su juo susitikti. Jis vis dar taip pat aistringai pasakoja apie tą dieną, kai pirmą kartą mane pamatė. Kevinas pirmas parodė iniciatyvą. Jis delnais suėmė man veidą ir tai buvo mūsų pirmas bučinys, kai pirmą kartą susitikome. Abu sutinkame, kad tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio.“

Anksčiau nė vienas jų nėra turėjęs santykių su tokiu dideliu amžiaus skirtumu, tačiau abu sutaria, kad tai nėra svarbus, nes jiedu turi daug bendro ir gilų tarpusavio ryšį.

Audrey sako: „Mūsų pirmas pokalbis buvo apie kariuomenę – jis uždavė man keletą klausimų ir pradėjome labai atvirai kalbėtis. Kalbėjomės apie viską. Man Kevinas taip pat labai gražus. Mūsų santykiai nuostabūs ir mes tobulai tinkame vienas kitam, nes mūsų meilė vienas kitam nepaliauja augti.“

Turi du vaikus iš ankstesnės santuokos

Prieš sutikdamas Audrey Kevinas buvo vedęs 19 metų. Jis turi du vaikus, kuriems 16 ir 23 metai. Jo vaikai palaiko jo santykius ir džiaugiasi matydami, kokie jie laimingi. Kevinas yra vyresnis už Audrey tėvus, kuriems 38 ir 43, todėl iš pradžių ji tėvams nieko apie santykius nepasakojo. Tačiau praėjusių metų rugpjūtį ji nusprendė, kad atėjo laikas.

Audrey pasakoja: „Dabar savo santykių nebeslepiame net ir nuo kolegų, bet iš pradžių mano šeima nieko nežinojo. Bet negalėjau pakelti streso, kai reikėjo laikyti paslaptį nuo šeimos, todėl sutarėme, kad jis ateis su jais susipažinti. Iš pradžių mano šeima buvo nusiteikusi labai priešiškai, nes mes netinkamai jiems pristatėme mūsų santykius.

Aš parašiau jiems žinutę, kai buvau su juo išvykusi, o kai grįžome į mano tėvų namus, ten mūsų laukė visa mano šeima kartu su policija. Iš pradžių buvo baisu, bet Kevinas nebijojo pastovėti už tai, kuo tiki, ir dabar, kai šeima jau jį pažįsta, jis jiems labai patinka. Tris dienas kiekvieną kartą, kai jis ateidavo su manimi susitikti, jie ant jo rėkė ir darė viską, kad tik jis suprastų, koks baisus žmogus yra už tai, kad mane myli.

REKLAMA

Jis viską iškentė ir nuo to laiko toliau rodo, kaip giliai ir stipriai mane myli. Iš nepažįstamų žmonių jokių neigiamų komentarų negirdėjome, nors kartais žmonės ir spokso, tik paprastai į tai nekreipiame dėmesio. Susitelkiame į save.“

2021 metų rugpjūčio 1 dieną pora išvažiavo į romantišką išvyką dviese ir susituokė mažoje koplyčioje Nevados valstijoje, JAV. Dabar jie toliau planuoja bendrą ateitį.

Svajoja apie kūdikį

Audrey pasakoja: „Dažniausiai kalbamės apie savo svajonių namus, apie kūdikį, apie laimingą gyvenimą kartų. Jis norėtų likti namuose ir rūpintis mūsų kūdikiu, o aš dirbčiau. Tuo tarpu jis galėtų užsiimti savo medžio dirbinių hobiu. Jis norėtų gaminti valgyti ir tvarkyti namus, laukdamas manęs grįžtančios iš darbo. Tada laiką leistume kartu su šeima.

Norėtume keliauti nameliu ant ratų. Dar norime turėti savo mėgstamiausių veislių šunų. Man labiausiai patinka Stafordšyro amerikietiškasis terjeras, o jis nori senbernaro. Tiesiog norime būti kartu ir daugiau niekada nesiskirti. Abu nekantraujame susilaukti kūdikio – tik dar truputį laukiame tinkamiausio laiko.“

Nors pora dabar susituokusi, jie vis dar kartu negyvena – Audrey su karine misija dirba Vidurio Rytuose, o Kevinas gyvena namuose Kalifornijoje. Jie tikisi pradėti kartu gyventi kitais metais, kai Kevinas išeis į pensiją.

Vadina sielos draugu

Audrey sako, kad giliai viduje jaučiasi sena, ir pridūrė: „Negalvojau, kad sutiksiu savo svajonių vyrą, savo geriausią draugą ir gyvenimo meilę. Jis yra mano sielos draugas ir už tai tikrai verta pakovoti. Meilė yra begalinė ir nenusakoma. Mes su Kevinu norime parodyti pasauliui, kad tikrai nesame viena iš stereotipinių „turtingo senelio“ ir „barakudos“ porų. Mes tikrai mylime vienas kitą už tai, kas esame ir kaip elgiamės vienas su kitu.“

Kevinas priduria: „Kai pamačiau jos profilį, pagalvojau, kad labai miela mergaitė, bet aš neieškojau jaunos mergaitės, o draugės, su kuria galėčiau kalbėtis. Tiesą sakant, nustatymuose buvau įrašęs amžių nuo 30 iki 50 metų. Jos profilio net neturėjau pamatyti. Kažkodėl nusprendžiau atsidaryti jos profilį ir kažkodėl paspaudžiau „man patinka“. Susiradau naują geriausią draugę ir ją įsimylėjau.“


Rašyti komentarą...
O
Ona
2021-09-22 15:56:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žurnalistai,nuo kada,19 metų merga,tapo paaugle?Jei darote vertimą,raskite gerą vertėją,o ne nesąmones rašykite.
Atsakyti
-3

D
Dainora
2021-09-22 20:10:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mergina atrodo kaip paauglys vaikinas, jokio moteriškumo, bent aš, nematau. O amžiaus skirtumas tikrai didelis. Jau nebe su tėvu, o su seneliu moteris gyvena.Kiekvienas renkasi savo gyvenimo kelią.
Atsakyti
-3

N
Na
2021-09-22 13:28:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikėtų ją psichiškai patikrinti!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų