Vyras atsikratė 60 kg svorio: atskleidė, kaip pavyko

Į pensiją išėjęs policininkas Ken Mcleod vieną rytą atsibudo su siaubingu skausmu kojoje. Vyras bandė skausmą išvaikščioti, tačiau suklupo gatvėje.

Pats Ken sako, kad net nenumanė, jog priaugtas svoris – tylus žudikas.

Dėl krešulio kojoje, buvusiam detektyvui išsivystė plaučių embolija ir sustojo širdis.

Suprato, jog laikas mesti svorį

Vyras sako, kad tai buvo tarsi įspėjimas, jog reikia pradėti mesti svorį. Tuo metu Ken svėrė 150 kilogramų.

„Mūsų 39-ųjų vestuvių metinių rytą pabudau su nenumaldomu blauzdos skausmu, nusprendžiau pasivaikščioti, kad skausmas palengvėtų, bet pasidarė taip blogai, kad nugriuvau gatvėje.

Man išsivystė trombozė, dėl kurios atsirado plaučių embolija. Keliaujant į ligoninę mano širdis sustojo 10-iai minučių. Stebuklingai išgyvenau šį išbandymą, tačiau man prireikė daugiau nei dvylikos mėnesių, kad visiškai atsigaučiau. Dėl visko kaltas didelis svoris ir netinkama mityba “, – apie siaubingą įvykį pasakoja vyras.

Svoris pradėjo augti išėjus į pensiją

Vyras tvirtina, kad svoris pradėjo augti pasitraukus iš detektyvo pareigų. Ken neslepia, kad tai pradėjo trukdyti visapusiškam gyvenimui su žmona Jeanette.

„Pradėjau priauginėti svorio, bet tai vyko palaipsniui, todėl neskyriau tam daug dėmesio. Dar ir pusiau išėjęs į pensiją praleisdavau daug laiko sėdėdamas ofise, atsirado daugiau laiko valgyti. Nesupratau, kaip tai pradėjo kenkti sveikatai.

Prieš tai labai mėgau sodininkystę ir krapštinėtis garaže prie senų mašinų. Bet pasidarė taip sunku, nebegalėjau atsikelti nuo grindų, tad nustojau domėtis dalykais, kurie man patinka“, – pasakoja Ken.

Laikas pokyčiams

Per dvejus metus vyras atsikratė beveik 60-ties kilogramų, pakeisdamas greitus užkandžius sveikais batonėliais, o dešrelių suktinukus – vaisiais.

„Visas mano gyvenimas pasikeitė per pastaruosius 18-lika mėnesių. Praradus svorį sugrįžo pasitikėjimas savimi, jėgos ir gyvenimo džiaugsmas.

Dabar esu visiškai sveikas pensininkas ir galiu daryti tai, apie ką svajojau. Man buvo suteikta dar viena galimybė gyvenime, o pats jaučiuosi kaip 30-ties metų vyras“, – sako Ken.


Rašyti komentarą...
D
Dzoana
2021-09-08 09:18:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Padėjo batoneliai :D:D
Atsakyti
0

R
Rudis
2021-09-08 13:46:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Senai pasakyta,uzdaryk savo burns saugykla
Atsakyti
0

G
Gedis
2021-09-08 17:52:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu ir na..... čia reikia rašyti. Numečiau 35 kg per pusmeti pradėjes sveikai maitintis ir sportuoti. Nematau nieko čia sudetingo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų