Praeitoje dalyje išsiaiškinome, kad vyrų meilė kitokia ir pristatėme vieną jos savitumą. Šioje dalyje aprašysime kitus du vyrų meilės savitumus ir pateiksime išvadas.

 

Aprūpinimas ištekliais

Paprastai kalbant, mylintis vyras parneš namo pinigų, kad jūs ir jūsų vaikai turėtumėte viską, ko jums reikia. Toks mūsų vaidmuo. Visuomenė nuo senų laikų įteigė, kad vyrų pradinė funkcija yra aprūpinti savo šeimas. Aprūpinimas ištekliais yra vyrystės branduolys.

Jei vyro paklausite ar jis gali aprūpinti savo šeima, finansiškai ir morališkai, ir atsakymas bus ne, jam tai pasakyti bus labai sunku. Bus įžeistas jo ego jausmas. Kuo daugiau jis gali duoti savo žmonai ir vaikams, tuo gyvesnis ir labiau pasitikintis savimi jis jaučiasi.

Jeigu buvote auklėjama finansinės nepriklausomybės ir savarankiškumo, jums gali būti sunku leisti, jog vyras apmokėtų buto nuomą, visas sąskaitas bei pietus restorane. Tačiau jūs turite leisti, kad vyras galėtų jaustis vyriškai.

Jei vyras negali aprūpinti savo šeimos ištekliais jis nesijaučia tikru vyru. Jis bėgs nuo savęs, kartais pasiners į narkotikų bei alkoholio pasaulį. Neturėdamas pinigų jis ims daryti nusikaltimus, kad jų gautų arba tiesiog pabėgs, nes bus gėda pasakyti, jog neturi pinigų. Tačiau turite suprasti: jie nori turėti galimybę aprūpinti jus ištekliais.

REKLAMA

Ir dar: mylintis vyras parneša į namus kiekvieną centą. Mylintis vyras nepareina iš kazino ir nesako: “Štai 100 litų. Tai viskas, ką uždirbau per šią savaitę.” Atlygį mylintis vyras neša tiesiai namo, kad galėtų pasirūpinti savo šeima.

 

Apsaugos suteikimas

Jei vyras jus iš tikrųjų myli, kiekvienas sakantis, darantis ar netgi mąstantis apie jus kažką įžeidžiančio, rizikuoja užsitraukti nemalonią vyro rūstybę. Tavo vaikinas sunaikins bet kurį, išdrįsusį išreikšti nepagarbą tau ar tavo šeimai.

Šio vyriško poreikio užuomazgos yra natūralios ir prigimtinės, atsiradusios dar tada, kai kažkas bandė įžeisti jo mamą. Kiekvienam vaikinui tai įaugę į kraują. Jis privalo saugoti savo mamą, kas atitinkamai lydės į besąlygiška tos vienintelės saugojimą.

Tai yra tai, ką kiekvienas vyras privalo daryti tiems, kuriuos viešai pripažįsta ir aprūpina. Jeigu kartą pasakė, kad jis rūpinsis tavimi, jis padarys viską, kad iš tikrųjų pasirūpintų tavimi. Jei jūsų buvęs vaikinas neduos jums ramybės, jis su juo šnektels. Jei vaikai neklauso jūsų, jis pasistengs pakalbėti su vaikais ir prieiti kompromisą.

Kitais žodžiais tariant, jis parūpins apsaugą savo šeimai, nes žino, kad tikras vyras turi būti kietas kaip ąžuolas. Nėra tikro vyro žemėje, jei jis negali apsaugoti to, kas priklauso jam. Garbės reikalas.

Apsauga tai nėra vien brutalūs veiksmai prieš žmogų, kuris jus įžeidė. Apsauga gali pasireikšti ir kitais būdais, pvz. patariant ar atliekant tam tikrą užduotį, kuri gali būti pavojinga jums. Jeigu jums reikia įvaryti mašiną į garažą, o lauke jau tamsu, mylintis vyras padarys šią užduotį už jus.

 

Išvados

Apibendrinant reikėtų pakartoti, jog nustotumėte tikėtis tokios meilės, kurią pačios suteikiate vyrams. Vyras meilę supranta kitaip. Vyras myli darydamas tris dalykus: viešai pareikšdamas apie jus, aprūpindamas jus, apsaugodamas jus.

Tikras vyras galbūt neis su jumis į prekybos centrus padėti išsirinkti vakarinę suknelę darbo pobūviui, tačiau tame pobūvyje jis elgsis kaip džentelmenas: laikys jus už rankos, išdidžiai pristatys jus draugams kaip savo merginą.

REKLAMA

Tikras vyras galbūt nekutens jūsų ir nelaikys jums už rankos kai sirgdama gulėsite lovoje, tačiau jis tikrai pasirūpins, kad jums būtų išrašytas tinkamas receptas, aprūpins jus vaistais, užkais karštos arbatos ir pasirūpins, kad sveikatos pagerėjimas vyktų sklandžiai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų