Visi mano draugai tuokiasi. Kaip gi aš?

Prasideda vestuvių sezonas. Taip, ir vėl. Kvietimai yra siunčiami, o tu esi be „plius vieno“. Jeigu tu neturi partnerio (-ės), tau gali būti sunku eiti į socialinius renginius vienam – ypač, į vestuves, rašo psychologytoday.com.

25

Tuo metu tave gali aplankyti jausmai pradedant nuo vienišumo, baigiant sutrikimu ir pykčiu, kad vėl turi vykti į porinį renginį vienas. Dauguma mūsų nori romantinio partnerio savo gyvenime. Galbūt tu niekada nebuvai ištekėjusi (vedęs – red.), bet norėtum. Galbūt tu desperatiškai trokšti vaikų, bet nenori jų auginti be partnerio. Galbūt neseniai turėjai skaudų išsiskyrimą ir dabar neįsivaizduoji, kaip galėtum dar kartą eiti į pasimatymus. O gal jūs senstat ir prarandat viltį kada nors susirasti savo antra pusę.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasaulis negali patikėti: išrinkta pati gražiausia vestuvių suknelė

Be to, buvimas santykiuose mus tarsi paženklina socialiai. Atrodo, kad mes esame geidžiami, jeigu turime partnerį, ir nenorimi, jeigu neturime. Ypač tai galioja moterims. O tai gali nuvesti prie labai nesveikų minčių apie mūsų vertę ir ateities perspektyvas.

Jeigu esi vienas iš milijonų žmonių, kurie neturi partnerio ir kuriems sunku eiti į socialinius renginius vienam, yra keletas dalykų, į ką gali atkreipti dėmesį šį vestuvių sezoną:

Jeigu visgi nutari į vestuves eiti, nustok apie save mąstyti negatyviai. Dauguma mūsų galvojame labai kritiškai apie save. Jeigu turi negatyvių minčių, tokių kaip „Aš visuomet būsiu vienišas ir niekada nesusirasiu antros pusės“ iki „Aš esu toks nevykėlis“. Sustok. Nustok mąstyti negatyviai ir būk pozityvesnis – tai yra naudinga tavo laimei.

Susiplanuok momentus, kurie gali būti emociškai sudėtingi. Ar tu linkęs per daug gerti tokiuose įvykiuose, kai susitinki su savo buvusiu mylimuoju? Valgai per daug? Prieš einant į vakarėlį, pagalvok, kokie momentai gali būti sudėtingi, ir susigalvok planą.

Susikoncentruok į save. Kuo tu patogiau jausiesi su savimi vienas, tuo tau bus geriau santykiuose. Tai yra galimybė tau tapti savimi pasitikinčia, nepriklausoma ir partnerio neturinčia asmenybe. Pristatyk save kitiems kaip gyvą, įdomią ir linksmą asmenybę visiems, kurie gali į tave žiūrėti!

Nuoga tiesa yra tokia: vestuvių sezonas priklauso nuo mūsų. Tau, kaip žmogui be partnerio, eiti į vakarėlį viena, gali būti sudėtinga. Kai darai apgalvotus pasirinkimus apie ėjimą į vestuves, tu pasinaudosi proga ir pasiruoši galimiems emociškai sudėtingiems momentams. Sugalvok planą, kaip šventėje švytėti vietoj to, kad jaustumei antrosios pusės trūkumą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų