Vilnietis už tulpes paklojo triženklę sumą: pradžiugins 4 moteris

Kovo 8-ąją vilniečiai vyrai pasiruošę pakloti šimtus eurų už tai, kad gėlėmis pradžiugintų moterų širdis. tv3.lt komanda apsilankė S. Konarskio gėlių turgelyje ir paklausinėjo praeivių, ką, už kiek ir kam perka rožių ir tulpių puokštes.

100 eurų ne riba

Turguje sutiktas vilnietis pirko net 100 tulpių. Į glėbį paėmęs 4 puokštes po 25 gėles, vyras žurnalistams sakė, kad puokštėmis džiugins pačias mylimiausias savo moteris.

(50 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kokiomis gėlėmis vilniečiai vyrai stebino moteris?

Gėlės skirtos mamai, močiutei, žmonai ir dukrai. Turiu daug artimų moterų, visoms bus po 25 tulpes. Tai labai graži tradicija. Žinau, kiek kainuoja gėlės, brangu, tačiau tai yra šventė.

Ir nesvarbu, kad nuvys gėlės po kelių dienų, svarbiausia juk – emocija ir šypsenos. Šiandien mano moterys bus laimingos ir tai pati geriausia dovana“, – kalbėjo sutiktas vilnietis.

Kitas vyras pirko bent 3 dideles puokštes artimiausioms moterims ir prisipažino neskaičiuojantis pinigų. „Koks skirtumas, kiek kainuoja. Galėtų būti kiekvieną dieną tokia šventė, juk lepinti moteris labai malonu. Gaila, kad šiandien nėra išeiginės, tikrai galėtų būti laisvadienis", – sakė vyras.

Dar vienas praeivis sakė, kad išleis ne daugiau nei 10-15 eurų. „Žinome kainas, jos nėra mažos, tačiau standartiškai norime nudžiuginti moteris. Ir, žinoma, aš renkuosi tulpes, nes tai pačios tikriausios kovo 8-osios gėlės.“

Kainos nuo 1 euro

Ilgametė gėlių prekeivė sako, kad dauguma užsukančių vyrų renkasi tulpes, kurios būtent ir siejasi su pavasariu. „Šiemet 1 tulpė kainuoja 1 eurą. Paprastai pirkėjai renkasi 5-7 tulpes, kiti – didesnes puokštes.

Pirkėjai į turgelį vyko ir kovo 7-ąją, šventės išvakarėse. Vieni gėles neša į darbą kolegėms, kiti džiugina žmonas", – kalbėjo prekeivė. 

Vis dėlto, daugeliui dažnai kovo 8-oji siejasi su spalvotomis tulpėmis. Gėlių pardavėja nėra tokia kategoriška. Ji sako, kad šiemet vyrai nori būti žaismingesni ir savo mylimąsias stebina ne tik tulpėmis. 

Šiemet pastebima tendencija – vyrai perka miegančias rožes, kurios ilgai laikosi, o kiti – iš gėlių pagamintus meškiukus, kurių kainos siekia nuo 30 iki 70 eurų“, – pasakojo gėlių pardavėja.

REKLAMA

Kalbintas vilnietis pirko net kelias puokštes, tačiau rinkosi ne tulpes. Kaip žurnalistams sakė, jis gėles perka savo klientėms, norėjo jas nustebinti pastelinės spalvos rožėmis ir kitomis gėlėmis, kurių vienos puokštės kaina siekia 30 eurų. 

Gėles perka ne tik vyrai 

Kovo 8-ąją turgelyje matyti ne tik vyrus. Panašu, kad ir moterys perka gėles. Dauguma jų nesibodi draugėms, sesei ar mamai padovanoti gėlių. Sutikta moteris neslepia pati gėlių gavusi nuo ryto, tačiau panorėjusi pradžiuginti jai brangias moteris. 

„Aš pati gėlių puokštę gavau jau ryte, tačiau noriu tulpėmis nudžiuginti ir brangias moteris, pavyzdžiui savo mamą ir močiutę.


Rašyti komentarą...
G
Grigorij
2019-03-08 20:51:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visas LR mergaites (iskyrus raganas tipo ŠunGrybes, Rasos su Granata (Juknevicienes), L. Andrikienes, I.Degutienes, A.Bilotaites) nuosirdziai sveikinu su "okupantiska" Kovo 8! Bukit sveikos, prisilaikant sveiko ir dvasinio gyvenimo budo, laimingos, svytiekit isoriniu ir vidiniu groziu, tuo paciu bukit patrauklios, mylimos ir geidziamos! Linkiu jums Sviesios LR Ateities, maksimaliai prisideti prie jos kurymo draugysteje su broliskomis RU, BY, nevergauti del isgyvenimo, LTSR laiku socialiniu teisiu atgavimo, galimybiu be problemu auginti, islaikyti vaikus, teisingai juos aukleti, skiepijant kuo daugiau Morales, Teisybes ir Gerio, netolerancijos maziausiai NeTeisybei ir Blogiui!
Atsakyti
0

V
Vezys
2019-03-08 23:56:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia tas uz trizenkle suma pirko is kancelriniu :))) is visu musu kisenes:)))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų