Vilnietė užfiksavo jautrią akimirką ligoninėje: „Guliu ir verkiu pasikūkčiodama“

Nuoširdi ir nesuvaidinta meilė – tai vienas iš dalykų, kurių labiausiai trokšta kiekvienas žmogus. Daugelis svajoja tikrąją meilę jausti iki pat gyvenimo galo. O štai vilnietė skaitytoja Agnė pasidalijo su tv3.lt skaitytojais itin jautria pamatyta meilės kupina akimirka ne kur kitur, o ligoninėje.

48

Vilnietė skaitytoja Agnė savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo itin jautria akimirka. Moteris ligoninės palatoje užfiksavo pagyvenusio vyro elgesį, kuris tiesiogine žodžio prasme griebė už širdies.

(48 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamatykite: jautriausios ligonių akimirkos iš visos Lietuvos

„Guliu ir žliumbiu pasikūkčiodama. Va, čia tai tikra meilė. Šis žmogus klupi ant kelių, meiliai glosto žmonos ranką, o skruostais rieda ašaros ir pupos... Kaip miela, o kartu ir taip žiauru, kad likimas siunčia tokį baisų išbandymą“, – sako skaitytoja.

Vilnietė Agnė nesulaikydama emocijų pasakoja, kad moteriai darėsi vis blogiau, bet vyras nepaliko jos, visą laiką budėjo greta.

„Net ir tada, kai sesutės išprašydavo už durų, kad galėtų atlikti tyrimus, vyras, pasitaikius galimybei įbėgdavo į palatą, kad nors sekundei pažiūrėtų į savo mylimąją“, – detalėmis dalijosi moteris.


Rašyti komentarą...
D
Diana
2018-11-25 19:26:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai meile supratimas uzuojauta
Atsakyti
-4

N
Nesuprantu
2018-11-25 20:10:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ar keldamana tokį vaizdą autorė paklausė to žmogaus, ar jis norėtų tokio paviešinimo???
Atsakyti
-3

I
Indre
2018-11-25 21:40:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokie zmones turetu buti visada, ne tik tada kai pazvelgia mirtis i kazkuri.... visada reiketu myleti vieniems kitus ir globoti...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų