Vilnietė tymais apsikrėtė nuo paskiepyto vaiko? Medikai skėsčioja rankomis

Socialiniame tinkle „Facebook“ garsiai nuskambėjo vilnietės Lauros istorija, kai jos vaikas apsirgo tymais po skiepo praėjus vos kelioms dienoms. Moteris teigia netrukus ir pati susirgusi tymais. Vis tik medikai aiškina, kad tai – beveik neįmanoma.

5

Susirgo ir vaikas, ir mama


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2019-03-26 22:49:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Medicinoje neegzistuoja 100% tikimybė. Tai, kad paskiepytas asmuo susirgo tymais, tai, kad nuo jo užsikrėtė kitas - visa tai turi aiškų mokslinį paaiškinimą, nors tai ir yra reti atvejai. Tai, kad kažkokia medikė paskėsčiojo rankomis, parodo tik jos nepakankamą išsilavinimą (jei tai ne žurnalisto fantazija). Visgi tokios antraštės neprisideda prie protingo požiūrio ugdymo, o tik skatina panikuotojų fantazijas ir naujų mitų atsiradimą. Būtų daugiau naudos, jei autorius paprašytų infektologo protingo paaiškinimo.
Atsakyti
-3

A
As
2019-03-27 11:28:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu per 10 dienu imunitetas nesusidaro tai kam reikia skiepytis turejus kontakta su serganciu per 72val?
Atsakyti
0

G
Gintaras
2019-03-26 20:14:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet koks skiepas turi ligos užkratą. Turėtų būti ir nedarbingumas išduodamas, ir karantinas. Pasiepytas organizmas turi ligos sukėlėją ir yra potencialus ligos platintojas. Negi to nežinojote? Negi nežino gydytojai? Todėl čia nieko nuostabaus, tiesiog skiepijimosi pasekmės nesilaikant saugumo.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (47)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų