Vilnietė sugalvojo unikalią veiklą tėvams: tereikia vaikiško vežimėlio

Sakoma, kad pasiekti savo tikslą ar pradėti užsiimti nauja veikla, tereikia vieno dalyko – nuoširdaus ir didelio noro. Tai įrodė ir trenerė Jurgita Januškaitė-Žilinskienė, kuri augindama septynių mėnesių dukrytę ne tik vėl tapo Lietuvos karatė čempione, bet ir sugalvojo naują veiklą – treniruotes su vežimėliais.

53

Saulėtą balandžio 6-osios popietę Lietuvos karatė čempionė ir trenerė Jurgita Januškaitė-Žilinskienė į treniruotę sukvietė visus norinčius prisijungti tėvus. Tačiau ši treniruotė kiek skyrėsi nuo kitų įprastų užsiėmimų – tėvai jos metu sportavo su vaikiškais vėžimėliais.

(53 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Treniruotės lauke su vežimėliais

Paskatino dukros gimimas

Pati J.Januškaitė-Žilinskienė pasakoja, kad tokias treniruotes ji pradėjo vesti tik šią savaitę, tačiau tiki, kad greitu metu tokiais užsiėmimais susidomės vis daugiau žmonių.

Tačiau kaip kilo tokia unikali idėja vesti treniruotes būtent su vaikiškais vežimėliais? O atsakymas visai paprastas, moterį tai padaryti paskatino jos pačios patirtis.

„Esu sportininkė ir Lietuvos karatė čempionė. Iki pat savo pastojimo profesionaliai sportavau. Dabar turiu 7 mėnesių dukrytę Emiliją. Praeitą savaitgalį grįžau į Lietuvos čempionatą ir vėl tapau čempione. Norėjau įrodyti sau ir kitiems, kad jei nori, viskas yra įmanoma. Net ir pagimdžius galima sportuoti aktyviai“, - pasakoja moteris.

Būtent vadovaudamasi savo pavyzdžiu, J. Januškaitei-Žilinskienei sugalvojo idėją treniruotes vesti su vežimėliais. Pasak jos, daugelis tėvų kiekvieną dieną stumdo vežimėlius lauke, o tai yra puiki proga ir šiek tiek pasportuoti. „Siekti tikslų komandoje yra daug lengviau“, - šypteli ji.

Į lauką – kiekvieną dieną

Treniruotės su vežimėliais trukmė – 50 minučių, o jos kaina gana simbolinė – trys eurai. Šią savaitę prasidėjusios treniruotės žadamos vesti ateityje du – tris kartus per savaitę. Tačiau moteris mano, kad jeigu Lietuvą lepins ir toliau šilti orai – treniruotes būtų galima vesti ir dažniau.

„Su vaikais eiti į lauką rekomenduojama bent du kartus kiekvieną dieną. Jeigu leis orai, treniruotes galima daryti kiekvieną dieną“, - sako ji.

REKLAMA

Bet trenerė priduria, kad oro sąlygos tėvams su mažais vaikais nėra pagrindinis prioritetas, todėl ir treniruotėms papūtęs vėjas ar keli lašai lietaus tikrai neturėtų sutrukdyti.

„Mamos eina su vaikais į lauką nesvarbu ar sninga, lyja, vėjas pučia ar ne. Ir šiandien ryte buvo debesuota, bet oras idealus sportavimui – nei per šilta, nei par šalta“, - patikina J. Januškaitė-Žilinskienė.


Rašyti komentarą...
I
Inga
2018-04-11 21:32:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kituose miestuose irgi tokios treniruotės vyksta
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų