• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dar prieš kelis mėnesius 23-ejų metų Agnės Tarailaitės dienotvarkė atrodė taip, kaip įprasto jauno lietuvio. Agnė dirbo žurnaliste, o tuo pat metu studijavo politikos mokslus. Visgi, toks gyvenimo būdas laimės merginai neatnešė, tad prieš kelis mėnesius, gavusi bakalauro studijų diplomą, Agnė ryžosi mesti darbą ir be atgalinio bilieto keliauti į Azorų salas.

6
Skaityk lengvai

Dar prieš kelis mėnesius 23-ejų metų Agnės Tarailaitės dienotvarkė atrodė taip, kaip įprasto jauno lietuvio. Agnė dirbo žurnaliste, o tuo pat metu studijavo politikos mokslus. Visgi, toks gyvenimo būdas laimės merginai neatnešė, tad prieš kelis mėnesius, gavusi bakalauro studijų diplomą, Agnė ryžosi mesti darbą ir be atgalinio bilieto keliauti į Azorų salas.

REKLAMA
Skaityk lengvai

Pokalbio metu Agnė su tv3.lt skaitytojais pasidalijo, koks ypatingas įvykis nutiko kelionės pradžioje ir iš ko gyvena kelionių metu.

Nesijautė laiminga

Daugeliui galėtų atrodyti, kad Agnė iki kelionių gyveno puikų gyvenimą – turėjo darbą, mokėsi, gyveno kartu su mylimuoju. Tačiau pašnekovė atskleidė, kad iš pirmo žvilgsnio puikus gyvenimas jai laimės neatnešė.

„Dirbau žurnaliste viename iš Lietuvos portalų. Pradėjau dirbti pilnu etatu dar nebaigusi antro kurso. Darbas truko du su puse metų. Tuo pat metu studijavau politikos mokslus. Man tos studijos buvo ganėtinai neįdomios“, – prisipažįsta mergina.

REKLAMA
REKLAMA

Vis labiau įsisukant į mokslų ir darbo ratą Agnė ėmė jaustis ne savo vietoje. Ji atskleidė, kad tuomet buvo  pasimetusi: „Nesijaučiau savo vietoje, nežinojau, ką noriu daryti, bet tuo pat metu buvau įpareigota baigti studijas. Buvau pasimetusi, nelaiminga, jaučiausi nemaloniai. Atrodė, kad visi aplink supranta, ką jie daro, kur eina, o aš klajojau paviršiumi tarp skirtingų dalykų“.

REKLAMA

Ketvirtas kursas – lemtingas

Prasidėjus ketvirtam kursui merginos galvoje buvo sumaištis. Tuo metu ji turėjo pasirinkti, ką ketina veikti po studijų: stotį į magistrantūros studijas, persikraustyti, o galbūt keisti darbą.

„Norėjau susiprasti, ko aš noriu ir kur mano vieta“, – paaiškino Agnė.

Vėliau mergina prisiminė antrosios pusės pasiūlytą idėją išvykti iš Lietuvos. Ji pasidalijo, jog apie tai mylimasis buvo užsiminęs dar draugystės pradžioje: „Kiek atsimenu, jis tik susipažinus norėjo pagyventi užsienyje. Aš tuo metu jam sakiau: „O Dieve, nejuokauk, aš tikrai niekur nevažiuosiu, kur man čia trenktis, ką man ten veikti“. Buvau kategoriška.“

REKLAMA
REKLAMA

Visgi, ketvirtajame kurse Agnė idėją persvarstė dar kartą. Mergina suprato, kad galbūt kelionė galėtų padėti atrasti save: „Praėjo du metai, daugiau jis apie idėją užsiminęs nebuvo. Man ji pati savaime iššoko galvoje ir pradėjau mąstyti. Mainų programomis universitete nesinaudojau, tai maniau, kad galbūt ir neblogai būtų išvykti, nes vis tiek nežinojau, kur mano vieta gyvenime. Maniau, kad gal kažkas galvoje susišvies (juokiasi).“

„Gavosi košė makalošė“

Nuo idėjos užgimimo iki pirmojo skrydžio prabėgo metai laiko. Ir štai šios vasaros pabaigoje Agnė jau sėdosi į lėktuvą ir išskrido į Azorų salas. Atgalinio bilieto į Lietuvą – nepirko.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Per tuos metus daug kas pasikeitė. Galvojau, kur važiuoti, galbūt kas pusę metų skirstyti vietas, į kurias vyksime, galbūt gyventi kažkur Italijoje, vėliau jau planai apie Aziją atsirado. Galiausiai vasaros gale nusipirkau bilietą į vieną pusę ir išskridau į Azorų salas“, – pasakojo pašnekovė.

Ankstesnis planas gyventi skirtingose šalyse po pusę metų Agnei neišdegė. Jau po dviejų mėnesių mergina išskrido į Madeirą.

„Azoruose prabuvau du mėnesius. Dabar atskridau į Madeirą ir gyvensiu čia apie porą mėnesių. Tada savaitei laiko vyksiu į Abu Dabį, vėliau porai mėnesių į Šri Lanką, tada porai mėnesių į Tailandą, po to porai savaičių į Japoniją ir vėliau jau nebežinau <...>. Gavosi košė makalošė, bet viskas taip išsirutuliojo“, – šypteli Agnė.

REKLAMA

Kelionę apvainikavo meilė

Visų kelionių metu Agnė laiką leido kartu su savo mylimuoju. Mergina prisipažino, kad pirmosios kelionės į Azorų salas ji nepamirš niekada. Vaikinas merginai suplanavo romantišką pasimatymą, kurio metu pasipiršo.

Pokalbio metu Agnė juokėsi, nes apie piršlybas ji nutuokė iš seniau. „Nebuvo čia toks mega siurprizas, nes žiedą buvau išsirinkusi pati. Žinojau, kad man jį reiks nešioti, tad norėjau, kad jis man tiktų. Taip pat aš supratau, kad išskridus į užsienį jis man pasipirš, nes žiedas buvo jo lagamine“, – šypteli Agnė.

REKLAMA

Mergina atskleidė, kad antroji pusė mėgino nuslėpti piršlybas, tačiau nuojauta Agnės neapgavo.

„Mano antra pusė manė, kad jis labai suktas. Mes atskridome į Azorų salas rugpjūčio paskutinę dieną. Jis man pasiūlė pasidaryti poros fotosesiją pirmojoje saloje, kad galėtume prisiminti šį įvykį. Sakė, kad štai mano gimtadienis artėja, nors jis turėjo būti tik už mėnesio, atseit bus puiki proga. Kurgi ne, aš jį du metus bandžiau įkalbėti fotosesijai, o jis staiga užsimanė ją pasidaryti pirmąją dieną svetimoje šalyje“, – juokėsi mergina.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Tai nuvažiavome į paplūdimį. Fotografavomės, fotografavomės ir staiga jis priklaupė ant vieno kelio <...>. Man atrodo, kad iškart pasakiau taip. Nors miglotai atsimenu, bet pamenu, kad man labai kojos drebėjo“, – džiaugsmingais įspūdžiais pasidalijo mergina.

Gyvena iš santaupų ir nuotolinio darbo

Savo „TikTok“ paskyroje Agnė sukūrė įrašą, kuriame ragina su panašiomis problemomis susiduriančius žmones atsisakyti darbų ir leistis į keliones. Paklausta, iš ko išgyvena kelionių metu, Agnė papasakojo, jog turi santaupų, o vaikinas dirba nuotoliniu būdu.

REKLAMA

„Mano draugas yra programuotojas, jis dirba nuotoliniu būdu. O aš pati išvykusi galvojau, kaip čia man geriau daryti. Tai nusprendžiau, kad kadangi ėmiau nuo anksti dirbti ir visą laiką mokiausi, tai leisiu sau pagyventi laisvesnį gyvenimą, nes turėjau santaupų. Kolkas esu tame periode, kai nedirbu, žiūriu įvairius kursus, mokausi naujų dalykų“, – atskleidė Agnė.

Tačiau po to, kai baigsis santaupos, mergina ketina sugrįžti į darbus. Ji papasakojo, kad ketina dirbti nuotoliniu būdu, nes mato daug galimybių Lietuvos ir užsienio rinkose.

Aš papasakosiu, kas bus toliau. Ji keliaus tol, kol vaikinas išleis dėl jos paskutinius pinigus, tada jie grįš namo. Tada ji sugalvos, kad nenori dar kurti šeimos, kad kelionėje suprato, kad vaikino nemyli. Tada koks nors brutalus vyrukas jai užtaisys vaiką. Tada ji už jo ištekės, gyvens su vaikais nuomojamame bute, dirbs, nes reikės išlaikyti save ir kitus.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų