Vilnietė Kamilė siūlo neeilinius pasimatymus poroms: jų metu bučinių tikrai netrūksta

Pasimatymai yra neatsiejama kiekvienos poros santykių dalis. Tačiau ar kada nors dalyvavote pasimatyme, kurį už jus suplanavo kitas žmogus? Tokią idėją įsimylėjėliams siūlo Vilniuje gyvenanti fotografė Kamilė Miliūtė. Ji ne tik organizuoja išskirtinius pasimatymus poroms, bet ir juos įamžina. 

16

Tą dieną jums nereikia dėl nieko rūpintis. Tik atvykti į sutartą vietą, leisti laiką kartu, o vėliau mėgautis nuotraukomis, kuriose užfiksuotos gražiausios jūsų akimirkos.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilnietės Kamilės organizuojami pasimatymai

Fotografuoja automobilius ir pasimatymus

Kamilė dirba komunikacijos specialiste ir fotografuoja žurnalui apie automobilius. Kaip pati mergina juokauja, jos darbo aplinka gerokai skiriasi nuo vaizdų, kurie ją supa romantiškų fotosesijų metu.  

„Mano organizuojami pasimatymai yra labai romantiški, sentimentalūs, ten svarbiausia emocijos, o darbo metu fotografuoju statiškus daiktus, automobilius. Tai irgi yra iššūkis, labai smagu praktikuotis skirtingose srityse“, – sako mergina. 

Aistra fotografijai gimė kelionėse

Kamilė fotografuoti pradėjo kelionių metu. Būdama studentė, ji pusę metų gyveno Amerikoje, o vėliau dar pusei metų išvyko į Olandiją. Pirmąjį fotoaparatą ji įsigijo būtent kelionės metu. Vėliau, nusprendusi, kad nori tobulėti fotografijos srityje, mergina baigė fotografijos kursus Australijoje.

„Įsigijusi pirmąjį fotoaparatą, dažniausiai įamžindavau gamtą. Kai jau baigiau universitetą, pagalvojau, kad būtų labai įdomu tobulėti, išmokti fotografuoti žmones. Todėl susiradau praktiką vienoje agentūroje. Ten tris mėnesius dirbau studijoje su profesionaliu fotografu, iš kurio daug ko išmokau. 

Kadangi visada ieškau būdų, kaip išvažiuoti pagyventi vis kitoje šalyje, pamačiau, jog viename Australijos mieste atsirado nauja studijų kryptis – fotografija. Studijų kaina man buvo prieinama, todėl ilgai nesvarsčiusi pradėjau tvarkytis dokmentus ir gavusi vizą išvykau į Australiją. Ten gyvenau metus ir įgijau fotografės sertifikatą“, – pasakoja Kamilė.

REKLAMA

„Stengiausi daug fotografuoti, praktikuotis, siūlydavau padaryti fotosesiją įvairiems prekių ženklams arba kartu su kurso draugais organizuodavome fotosesijas. Australijoje labai graži gamta, todėl labai daug keliavau ir visur su savimi pasiimdavau fotoaparatą“, – priduria mergina.

Suorganizavo pasimatymą tėvams

Pavasarį būdama su šeima Palangoje, ji sugalvojo nustebinti tėvus ir surengti jiems pasimatymą. Kadangi rezultatas pranoko lūkesčius, mergina nusprendė šią idėją įgyvendinti ir su kitomis poromis. Taip ir prasidėjo „Mudu foto“ pasimatymai.

„Pirmąjį savo pasimatymą organizavau tėvams. Atnešiau jų jaunystės nuotraukų albumą, užkandžių, arbatos, žvakių, lempučių. Buvo labai įdomu ir keista fotografuoti savo tėvus, liepti jiems bučiuotis (juokiasi). Tėvams pasimatymas labai patiko, o nuotraukos nudžiugino mus visus.

Tada supratau, kad noriu pabandyti suteikti tokią paslaugą. Paskelbiau tėvų fotosesijos nuotraukas socialiniuose tinkluose ir sulaukiau labai daug palaikymo. Tuomet pradėjau organizuoti pasimatymus. Pirmieji buvo pažįstamiems, tik vėliau, tikriausiai išgirdę rekomendacijas, žmonės patys mane susirasdavo“, – prisimena fotografė.

Labiausiai mėgsta fotografuoti poras

Paklausta, kodėl savo fotografijos puslapį pavadino „Mudu foto“, mergina šypteli. Anot jos, pavadinimas gimė netikėtai, tačiau puikiai apibūdina fotosesijų esmę.

„Kažkur perskaičiau žodį „mudu“, kurį iki tol nelabai vartojau. Kai kažkas man jį priminė, pradėjau šį žodį dažniau vartoti savo kalboje ir jis man pasidarė toks gražus (šypsosi). Man daug gražiau skamba „mudu eisime“ nei „mes eisime“.

Šis žodis išskirtinis. O „foto“ pridėjau todėl, kad visiems būtų akivaizdu, kad tai fotografijos puslapis. Žodis „mudu“ taip pat atskleidžia, kad fotosesijoje svarbiausi du žmonės ir jų meilė“, – pasakoja Kamilė. 

Mergina organizuoja ir šeimų bei asmenines fotosesijas. Tačiau neslepia, kad labiausiai mėgsta fotografuoti poras, nes jų fotosesijose netrūksta jausmų.

REKLAMA

„Man labiausiai patinka fotografuoti poras, nes jų fotosesijos metu galima išgauti labai daug jausmo. Romantinius filmus primenantys atributai kai kuriems gali atrodyti labai saldūs ir banalūs, tačiau aš pati labai juos mėgstu. Organizuoju tokius pasimatymus, kuriuose pati norėčiau sudalyvauti“, – sako Kamilė.

Svarbiausia pasimatymo taisyklė – liesti vienas kitą

Tad kaipgi atrodo Kamilės organizuojami pasimatymai? Dažniausiai pasimatymai vyksta gamtoje: prie ežero, jūros ar miške. Kamilė atvyksta į sutartą pasimatymo vietą pusvalandžiu anksčiau ir viską suruošia. Papuošia aplinką lemputėmis, jeigu fotosesija vyksta saulėlydžio metu, uždega žvakių, kad aplinka būtų dar romantiškesnė.

Taip pat suruošia pikniko vietą: išdėlioja pagalvėles, pledus, užkandžius, jeigu lauke šalta, pasirūpina ir arbata. O tuomet laukia atvykstančių įsimylėjėlių.

„Kai žmonės ateina, susipažįstame, jie tuomet atsigeria arbatos, pasikalba, aš juos iš toliau pafotografuoju. Pasakau, kad pasišnekėtų apie praėjusią dieną, pabūtų vienas su kitu. Fotosesijos metu stengiuosi pakeisti kuo daugiau lokacijų. Tuomet poros bėgioja, šoka, vaikšto, aišku būna labai daug apsikabinimų ir bučinių“, – pasakoja Kamilė.

„Jeigu fotosesija vyksta pajūryje, aš dažnai siūlau daryti fotosesijas leidžiantis saulei, nes tada dangus atrodo labai gražiai. Arba jeigu žmonės mėgsta anksti keltis, tai per saulėtekį. Bet kol kas turėjau tik vieną tokią fotosesiją. Tai buvo mamos ir dukros fotosesija. Mes susitikome penktą ryto pajūryje, nebuvo žmonių, dangus buvo nuostabus, tad ir rezultatas gavosi fantastiškas“, – džiaugiasi Kamilė.

Pasak merginos, pasimatymo metu galioja tik viena taisyklė. Pora turi rodyti savo jausmus vienas kitam ir negailėti prisilietimų.

„Aš pasakau poroms, kad jie negali nė minutės vienas kito neliesti. Jie gali paimti vienas kitą už rankos, paglostyti galvą, plaukus, veidą, apsikabinti. Pasimatymų metu poros daug bučiuojasi. Gal pirmas dešimt minučių jiems gali būti nejauku, bet vėliau atsipalaiduoja ir viskas išeina labai natūraliai. Labai smagu, kai po pusvalandžio jiems nebereikia nieko sakyti, jie patys prisimena, kad reikia liestis, vyrai bučiuoja savo moteris“, – šypsosi Kamilė. 

REKLAMA

Meilės kupina valanda

Pasak merginos, kiekviena pora skirtinga, todėl važiuodama į pasimatymus, ji niekada nežino su kokia pora teks dirbti. Vienos poros būna meilios, kitos nemėgsta prisilietimų ir bučinių. Tačiau, Kamilės teigimu, svarbiausia, kad pasimatymo valandą jie skiria dėmesį vienas kitam.

„Turiu tokių porų, kuriuos atrodo norėtųsi palikti dar penkioms minutėms, nes atrodo, kad jie taip įsitraukia į vienas kitą ir jaučiu tą stiprią energiją. Jie užsimerkia, stipriai apsikabina ir aš tiesiog juos palieku, nefotografuoju, nes jaučiu, kad toje akimirkoje jiems labai gera.

Kai kurios poros juokiasi, kad per tą valandą prisibučiuoja tiek, kiek jau seniai nesibučiavo. Labai smagu, kad ta valanda žmonėms suteikia artumą, jie skiria vienas kitam daug dėmesio. Mes visi labai daug lekiam, mus veja darbai, kartais pakštelnam į skruostą mylimajam prieš išeidami į darbą. Tačiau mažai laiko skiriame vienas kitam, retai žiūrime vienas kitam į akis. Tas buvimas čia ir dabar, šioje akimirkoje, mano nuomone, yra vienas esminių pasimatymo akcentų“, – sako Kamilė.

Romantiška idėja nesužavi vyrų

Mergina neslepia, kad šia romantiška idėja vyrai susižavi retai ir dalyvauja fotosesijose tik dėl savo antrų pusių. Tačiau, anot Kamilės, dažniausiai pavyksta pakeisti vyrų nusiteikimą ir fotosesijos rezultatas džiugina visus.

„Beveik kiekvienos fotosesijos metu moterys man sako: „Mano vyras labai nenori“; „Mano vyras labai nemėgsta fotografuotis“. Žmona pasako, kad vyras nenori, bet fotosesijos metu jis elgiasi tobulai. Turiu omeny, kad parodo, kaip ją myli. Apsikabina, pašnabžda ką nors į ausį, o moteris juokiasi. Tai suteikia tokias geras emocijas.

Bravo tiems vyrams, kurie taip stengiasi dėl savo antros pusės. Mano organizuojamos fotosesijos yra labai jausmingos, todėl reikia įsitraukimo. Tačiau būna vyrų, kurie taip nenori to daryti, kad visos fotosesijos metu burba.

REKLAMA

Sunkiausia yra juos pralaužti, padėti įjungti vidinį romantiką. Dažnai jiems patariu: „Įsivaizduokite, kad jūs dalyvaujate romantinėje komedijoje. Galbūt jums tai atrodo kvaila, bet po kelių metų pažiūrėsite nuotraukas ir užplūs labai geri prisiminimai“, – pasakoja fotografė.  

Džiaugiasi palaikymu

Merginos teigimu, visus iškylančius sunkumus atperka gražūs klientų atsiliepimai. Pasak Kamilės, svarbiausias jos tikslas, nuotraukomis perteikti jausmus ir dviejų žmonių meilės istoriją.  Todėl jai itin svarbu, kad rezultatas suteiktų geras emocijas įsimylėjėliams.

„Dažnai klientai parašo, kad žiūrėdami nuotraukas verkė, šypsojosi, apsikabino, nusiuntė tėvams, o jie irgi verkė iš laimės. Mano fotosesijose viskas emocinga. Tad kai žmogus parašo, kad jam nuotraukos sukėlė daug emocijų, suprantu, kad pasiekiau savo tikslą“, – sako ji.

Ir nors kol kas „Mudu foto“ yra Kamilės hobis, ji atskleidžia planuojanti plėsti šią veiklą ir organizuoti dar daugiau pasimatymų.

„Čia buvo mano pirmas sezonas, kai tai darau, tad esu patenkinta užsakymais. „Mudu foto“ yra hobis, bet labai norėčiau, kad tai plėstųsi ir atsirastų kuo daugiau užsakymų. Tačiau man svarbiausia ne kiekybė. Džiaugiuosi, kad visos poros buvo patenkintos rezultatu ir sulaukiau daug gerų atsiliepimų.

Turiu įvairių pasimatymų idėjų. Kadangi jie visi vyksta gamtoje, planuoju įrengti tokį kaip miegamąjį miške, su pripučiamu čiužiniu, pagalvėmis, pledais. Noriu suorganizuoti tokią fotosesiją, kuri būtų šiek tiek atviresnė, būtų daugiau aistros“, – šypsosi fotografė. 


Rašyti komentarą...
:
:DDD
2020-11-08 19:23:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazanova
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų