Vilnietė iš miško grįžo su tūkstančiais grybų: „Man taip nutiko pirmą kartą gyvenime“

Šių metų grybų sezonas ir toliau nenustoja džiuginti laimikių gausa. Net ir patyrę grybautojai neslepia nuostabos dėl to, kad iš miško grįžta su pilnomis pintinėmis ir kibirais grybų. Štai visą gyvenimą grybaujanti vilnietė Asta Baronienė per kelias dienas namo parsinešė net kelis tūkstančius baravykų.

6

„Tikriausiai jau nieko nestebina šio rudens miško gėrybių gausa. Vis tik mus nustebino ir dar kaip! Grybauju nuo šešerių metukų ir vis svajodavau rasti daug baravykų vienoje vietoje. Praėjęs savaitgalis viršijo lūkesčius. Iki šiol vaizdai sukasi galvoje kaip iš kino filmo“, – įspūdžiais dalijasi grybautoja.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilnietė Asta iš miško grįžo su tūkstančiais baravykų

Moteris su artimaisiais grybavo Prienų ir Kaišiadorių rajono miškuose, kuriuose grybautojų anaiptol netrūko. „Kelias nustatytas mašinomis, grybautojų pilni miškai“, – sako Asta.

Abi savaitgalio dienas entuziastai miške praleido po maždaug 3 valandas, o labiausiai juos nustebino, kad itin daug baravykų pavykdavo rasti vienoje vietoje.

„Keletą kartų radau po 14, 17, 28, 32 baravykus vienoje vietoje. Sesė rado 53 nedideliame plotelyje, tiesiog krūvoje išaugusius. Klykėme nuo matomų stebuklingų vaizdų miške!

Surinktų grybų nepajėgėme suskaičiuoti, bet ir vieną, ir kitą dieną buvo gerokai virš 1000. Suskaičiavau vieno krepšelio baravykiukus, ten jų buvo 258. Daug didelių palikome sėklai ir miško gyventojams. Tai nepakartojama“, – susižavėjimo įspūdingu laimikiu neslepia grybautoja.

Ji sako, kad šie metai tikrai neįtikėtini grybų gausa, todėl skuba jais džiaugtis, mat mano, kad greičiausiai tokia sėkmė greitai vėl nenusišypsos:

„Turbūt tiek baravykų sunku tikėtis surasti ateinančiais metais. Man taip nutiko pirmą kartą gyvenime. Visada grįždavau su 150–300 baravykų, ir jau būdavo nerealu.“


Rašyti komentarą...
h
hm
2020-09-11 13:22:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
nereikia klaidinti su antraštėm. Susidaro vaizdas, gad vilnietė VIENA parsinešė iš miško tūkstančius (tiksliau - 4 dėžes ir 3 didelius krepšius) baravykų. Panašu, kad visa šeima grybavo.
Atsakyti
0

N
Nemiestas
2020-09-12 06:17:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Miestiečiams šiemet grybai kaip vaikui duotas naujas žaislas negali atsidžiaugti.Mums jokios čia naujienos nėr vieni metai grybingi kiti ne.Kiša tas nuotraukas su grybais o po metų veža į miškus ir mėto stiklainius nesuėdę tų grybų
Atsakyti
0

B
Birute
2020-09-13 14:20:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet ar rėkia tiek, kur dėsime? Geriau palikti miške.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų