Vilniečio darytos nuotraukos prajuokina ne vieną: pamatykite patys

Adas Vasiliauskas, kūrybinis fotografas, pernai plačiai Lietuvoje ir per visą pasaulį nuskambėjęs su fotoprojektu „Karantino portretai“, kuomet jis kvietė išeiti į balkoną ar atsistoti prie lango ir nusifotografuoti. Šiemet jis sukūrė naują projektą, kuris taip pat nepalieka abejingų.

9

„Neseniai sukūriau naują fotoprojektą, kuriame didelių užrašų ir drono pagalba iliustruoju įvairias Vilniaus gatves, kurdamas išgalvotus faktus kas jose vyksta arba kokie gyventojai ten gyvena“, – sako jis.

Fotoprojektu jis siekia parodyti, kad Vilniaus gatvės yra labai įdomios, o jų pavadinimai verti atskiro dėmesio.

„Tikėtina daugeliui vaikštant mieste yra kilę natūralių klausimų – kodėl ši gatvė taip vadinasi ir kas joje turėjo gyventi ar vykti, jog galiausiai ji buvo pavadinta šiuo vardu? Man tokie klausimai kyla nuolat, tad sugalvojau gatves prakalbinti ir priskirti joms pikantiškesnių statistinių faktų, kurie gal net ir galėtų būti tiesa.

Fotoprojektas „Atviravo pašnekovas“ yra apie Vilnių ir jo gyventojus, kurie yra labai skirtingi kaip ir tos gatvės, kuriose jie gyvena. Fotografavimo metu kiekvienas užrašas buvo nufotografuotas būtent toje gatvėje“, – fotografavimo užkulisius atskleidžia jis.

Fotoprojekto metu buvo sunaudota 252 metrai senų tapetų, visus užrašus dažais rašė pats fotogrfas. Projektą sudaro 17 skirtingų nuotraukų iš skirtingų Vilniaus gatvių.

Ateityje Adas Vasiliauskas turi minčių prakalbinti ir kitus Lietuvos miestus.

Daugiau projekto nuotraukų pamatykite čia:

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Atviras pašnekovas“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų