Vienos slapčiausių pasaulio vietų: čia patekti beveik neįmanoma

Lankantis kitoje šalyje visuomet galima rasti vertų dėmesio vietovių, tarp kurių yra ir išskirtinių paslėptų vietovių, į kurias praktiškai neįmanoma patekti, arba jos yra taip įslaptintos, kad pats jų egzistavimo faktas yra neigiamas.

51-oji zona

Tai teritorija pietvakarių Nevadoje (JAV) šalia druskos ežero. Čia įsikūrusi ypač slapta karinė bazė, kurios egzistavimas ilgą laiką nebuvo oficialiai pripažįstamas. Ypatingas slaptumas suteikė pagrindą gandams, esą ten saugomi ir tyrinėjami sudužę nežemiškos kilmės erdvėlaiviai. Dažnai teigiama, kad ten laikomos būtent Rozvele sudužusių NSO liekanos.

Šią sąmokslo teoriją, kartu ir pačios teritorijos pavadinimą išgarsino populiariosios kultūros filmai ir kiti kūriniai, pavyzdžiui, „Nepriklausomybės diena“. Prieiga prie šios vietos yra taip ribojama, kad per visą perimetrą yra įrengti ženklai – „šaudymas be įspėjimo“. Taip pat čia draudžiama skraidyti ne tik civiliniams, bet ir kariniams lėktuvams.

Slaptasis Vatikano archyvas

Nepaisant paplitusios nuomonės, šio archyvo dokumentai nėra įslaptinti – skirtingai nuo pastato, kuriame jie yra saugomi. Lankytojams yra prieinama visa informacija, išskyrus naujesnius kaip 75 metų dokumentus, nes archyve yra saugomos buhalterijos knygos, valstybiniai dokumentai ir popiežiaus laiškai. Taigi nesuteikiama jokios informacijos apie esamus valstybės ir diplomatinius reikalus.

REKLAMA

Manoma, kad šiame archyve yra daugiau kaip 35 tūkstančiai tomų dokumentų – jie yra saugomi stelažuose, kurių bendras ilgis sudaro 83 km. Be to, slaptasis Vatikano archyvas gali didžiuotis Mikelandželo laiškais ir daugelio žymių ir garbingų istorinių asmenybių dokumentais.

Klubas 33, Florida

Florida yra daug populiarių vietų šeimos poilsiui ir aštrių pojūčių mėgėjams, o labiausiai išgarsėjęs, ko gero, yra Disneilandas. Visa tai tikrai verta pamatyti pačiam. Tačiau tarp jų yra tokia, į kurią patekti yra sudėtinga – tai „Klubas 33“, privatus klubas, esantis Naujojo Orleano aikštės širdyje.

Įėjimą į klubą žymi lentelė su skaičiais 33. Tai ideali vieta privatiems vakarėliams, tačiau patekti į juos gali tik labai turtingi asmenys – nes pradinis įnašas už galimybę priklausyti šiam klubui siekia apie 30 tūkstančių JAV dolerių, tačiau tai smulkmena, palyginti su tuo, kad eilėje reikia laukti apie 14 metų! Galiausiai, dėl savo populiarumo klubas nebepriima pareiškimų dėl įstojimo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų