• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien vertėtų mažiau stresuoti ir susitelkti į darbus, kurie teikia džiaugsmą ir nėra skubūs. Plačiau – astrologinėje prognozėje birželio 20-ajai, ketvirtadieniui.

Šiandien vertėtų mažiau stresuoti ir susitelkti į darbus, kurie teikia džiaugsmą ir nėra skubūs. Plačiau – astrologinėje prognozėje birželio 20-ajai, ketvirtadieniui.

REKLAMA

AVINAS

Šiandien keblumų, nesusipratimų gali kilti kelionėje arba darbe. Rizika bus mažesnė, jeigu laikysitės darbo tvarkos bei saugos taisyklių, profesinės etikos, o kelionėje – lankomos šalies papročių ir įstatymų. Venkite svaigalų, neaiškių vaistų.

JAUTIS

Ši diena neatneš problemų, jei susilaikysite nuo abejotinų pagundų, tiek susijusių su praturtėjimu, tiek su meile. Regis domėsitės aktualiomis prekėmis, kainomis. Racionaliai vertinkite savo ir kitų žmonių finansines galimybes.

DVYNIAI

Ši diena stipriai įtrauks jus į savus bei svetimus rūpesčius. Daug kam reikės jūsų patarimo, pagalbos. Kita vertus, bus lengva sugadinti santykius su kolegomis, įsivelti į intrigas.

REKLAMA
REKLAMA

VĖŽYS

Jums derėtų kreipti didesnį dėmesį į savo psichologinę būseną. Pasistenkite neišpūsti vidinių kompleksų bei trūkumų. Visi jų turi. Auginkite savo atsparumą stresui, pasitikėjimą savimi, nes to prireiks. Itin tausokite sveikatą.

REKLAMA

LIŪTAS

Gali džiuginti pažintys, visuomeninė veikla. Tačiau nesitikėkite iš to didelės naudos ir patikimumo, nes lengva neatpažinti slaptų priešų, apsimetančių draugais. Atsakingiau elkitės su bendrais ir svetimais pinigais, dokumentais.

MERGELĖ

Tinkamai nepasirengus, šiandien neverta griebtis svarbių darbų ir ieškoti naujų pažinčių. Apsiribokite įprasta buitimi, šeiminiais rūpesčiais. Saugokitės sukčių, nesileiskite apgaunami.

SVARSTYKLĖS

Regis, ši diena jums neleis plaukti pasroviui ir nuslėpti savo požiūrio. Kai kas pavyks labai sklandžiai, tačiau dėl pernelyg palaido liežuvio gali kilti šiokių tokių nesklandumų.

REKLAMA
REKLAMA

SKORPIONAS

Teks papurtyti piniginę vaikų poreikiams. O ir patys visko norėsite daugiau negu reikia. Derėtų pamėginti kai ką naujai perdaryti iš senų daiktų, pamodeliuoti.

ŠAULYS

Santykiai su aplinkiniais bus prieštaringi. Stigs tarpusavio pasitikėjimo, geranoriškumo. Galite sulaukti netikėtumo iš asmens, kuriuo dabar domitės. Nepasiduokite lengvabūdiškoms pagundoms. Pasiskolintą daiktą itin saugokite, nes galite jį sugadinti.    

OŽIARAGIS

Nors atrodysite susikaupę, kažkas klostysis ne pagal planą, vers abejoti, painiotis. Gali paaiškėti, kad jūsų viltys ne visiškai atitinka tikrovę. Nenumokite ranka į santykių problemas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

VANDENIS

Regis, ne viską pavyks padaryti taip, kaip norite ir tikitės. Daug kas priklausys nuo aplinkybių. Jus gali apvilti asmuo arba organizacija, iš kurios tikitės finansinės kompensacijos, atlygio arba kokio nors kvietimo, siūlymo.

ŽUVYS

Ši diena greičiausiai šiek tiek nuvils. Gali kilti nesusipratimų bendraujant su autoritetingais žmonėmis ir su gerbėjais, vaikais. Galbūt bus tikrinama jūsų kompetencija, moralumas. Manipuliavimai, pėdų mėtymas sėkmės nepridės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų