Vienam Zodiakui – įspėjimas dėl finansų: verčiau neišlaidauti

Darbų ir įvykių kupina diena – teks skubėti. Tik atminkite, kad išsiblaškymas ir skubėjimas priverčia suklysti, tad viską atlikite atidžiai. 

Avinas

Rengdami sutartis, tvarkydami finansinius reikalus bei dokumentus laikykitės taisyklių bei terminų. Pravartu pasitarti su žinovais, jei ketinate investuoti ar ką nors brangaus pirkti, parduoti.

Tauras

Jei per daug tikitės iš kitų, diena atneš nusivylimų. Lengva bus suklysti arba savo komentarais sukelti priešiškumą. Bendraukite lengvai, šiltai, be pretenzijų ir senų žaizdų aitrinimo.

Dvyniai

Susikaupusi nervinė įtampa gali prasiveržti kažkaip destruktyviai. Būtų neprotinga užsispirti ir nesiskaityti su kitais arba demonstratyviai atsiriboti. Verčiau atvirai pripažinkite savo trūkumus.

Vėžys

Jei esate kaip nors susijęs su pramogų verslu, bus kuo rūpintis ir nerimauti. Kitu atveju nerimausite dėl vaikų, kurie veršis pramogauti, rizikuoti, nepaisydami jūsų nepasitenkinimo.

Liūtas

Galite prisigalvoti visokio darbo arba tai padarys jūsų namiškiai. Jeigu jaučiatės nekaip, tai taps tikra rakštimi. Teikite pirmenybę ne ūkiniams reikalams, o savo bei artimųjų sveikatai, grožio profilaktikai, gyvūnų priežiūrai.

Mergelė

Pasielgsite labai protingai, jei leisite daugiau kalbėti antrajai pusei, kitiems pašnekovams. Galbūt jų mintys, pasiūlymai neatitiks jūsiškių, bet užtat leis juos geriau suprasti. Netinkamas metas piktuoju aiškintis santykius.

Svarstyklės

Tikriausiai susidursite su problemomis. Jos gali būti ir psichologinės, ir finansinės; ir jūsų, ir artimųjų. Neįsipareigokite labiau, nei leidžia jūsų galimybės ir reikalauja situacija. Nešvaistykite pinigų niekniekiams.

Skorpionas

Šiandien daug kas priklausys nuo to, kokią nuotaiką skleisite aplink save. Nepakankamas optimizmas, geranoriškumo trūkumas gali pabloginti mikroklimatą.

Šaulys

Šiandien būsite protingi, darbštūs, bet gana netolerantiški aplinkiniams. Tai ypač pasijus, jei kažkas kėsinsis į jūsų laisvę, mėgins primesti savo diktatą ar taisykles, pakeisti jus pagal savo norimą modelį.

Ožiaragis

Toli gražu ne visi pažįstami bus jums palankūs. Savo ruožtu jūs pyksite, jei nesiseks paveikti aplinkybių ir kitų žmonių norima linkme. Nusiraminkite ir nesistenkite pakeisti upės srovės.

Vandenis

Kils netikėtų rūpesčių, o jėgų ir noro viską tinkamai išspręsti gali pristigti. Gali išryškėti kažkokie povandeniniai rifai. Jei manėte, kad viską įvertinote, žinote kitų ketinimus, gali pasirodyti, jog apsirikote.

Žuvys

Pasistenkite neišsibarstyti nereikalingiems kontaktams, kartu atminkite, kad santykiuose su kitais būtinas taktas, susivaldymas. Įsigykite norimą pirkinį, skanėstą, bet kontroliuokite išlaidas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų