Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Mūsų aplinkoje apstu nuolat besikaupiančių mikrobų ir bakterijų. Dulkės ir alergenai laikui bėgant kaupiasi: kiliminėse dangose, patalynėje ir baldų apmušaluose, sukeldami alergijų paūmėjimą, kartais netgi astmos priepuolius.

Mūsų aplinkoje apstu nuolat besikaupiančių mikrobų ir bakterijų. Dulkės ir alergenai laikui bėgant kaupiasi: kiliminėse dangose, patalynėje ir baldų apmušaluose, sukeldami alergijų paūmėjimą, kartais netgi astmos priepuolius.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau, neretam iš mūsų vis dar reikia šiek tiek pasistengti, kad susikurtume reguliarius tvarkymosi įpročius, o ir laiko tam, rodos, taip stinga. Laimei, namų priežiūros darbus galima palengvinti – pagreitinti, pasitelkus kokybiškas valymo priemones.

Jūsų namai gali tviskėti kaip karalienės Viktorijos rūmai

Lengvesniam namų tvarkymuisi išeitį siūlo „Bissell“ – šeimos įmonė, kelis dešimtmečius pirmaujanti namų priežiūros versle, kadaise teikusi valymo įrenginius net karalienės Viktorijos rūmams. „Bissell“ asortimente rasite valymo sprendimus, tinkančius visiems grindų tipams, skirtingiems nešvarumams įveikti, pavyzdžiui: galingus dulkių siurblius, giliai valančius kilimų ploviklius, garų valytuvus, puikiai išvalančius pelėsį ir itin praktiškus švaros sprendimus turintiems augintinius.

REKLAMA
REKLAMA

Švarūs namai – kelias į gerą psichinę sveikatą

Viskas, ką matome vizualiai, anksčiau ar vėliau atsispindi mūsų viduje, t. y. psichologinėje būsenoje, savijautoje. Jeigu ilgą laiką gyvenate netvarkinguose namuose, galite pastebėti, kaip mintys tapo chaotiškos, o nuotaika visiškai subjurusi. Palaikydami kasdieninę švarą namie, geriau valdysite ir įveiksite patiriamą stresą. Žinoma, kitas kraštutinumas būtų – nuolatinis namų tvarkymas, be jokio poilsio, kas irgi sukeltų prastą fizinę ir psichologinę sveikatą.

„Bissell“ įmonė, skubantiems ir laiką bei energiją taupantiems žmonėms, siūlo daugiafunkcinius siurblius, kad palengvintų kasdieninius buities rūpesčius.

Vienas tokių – „CrossWave“ – tai siurbiantys, plaunantys ir sausinantys siurbliai. Jie puikiai išsiurbia įvairius nešvarumus, įskaitant ir augintinių kailį, tuo pačiu panaikindami nepageidaujamus kvapus ir purvo žymes. Visiems namams išvalyti užteks tik vieno įrenginio, nes šiuo siurbliu išsiurbsite ir išplausite kietas grindis, kilimus, plyteles ir bet kokius kitus paviršius. Tai ženkliai sutaupys jūsų laiką ir vietą namuose.

REKLAMA
REKLAMA

Kitas „Bissell“ siūlomas produktas – „ICON“ rankiniai belaidžiai siurbliai, sukurti lengvam kasdieniniam tvarkymuisi: purvo, dulkių ir šiukšlių siurbimui. Ypatingai galingi, todėl su jais švariais namais galėsite džiaugtis akimirksniu. Tai yra idealus pasirinkimas šeimoms su mažais vaikais, kurios yra itin užimtos, gyvena aktyviai ar namuose turi augintinius.

Dar vienas „Bissell“ siūlomas variantas namų švarai – „Multireach“ produkcijos valymo įrenginiai. Tai taip pat rankiniai belaidžiai siurbliai, puikiai tinkantys grindų siurbimui, siurbimui sunkiai prieinamose vietose, taip pat baldų apmušalų, stalviršių valymui.

Tvarkymasis gali prilygti sporto treniruotei

Taupantiems laiką ir norintiems „vienu šūviu nušauti du zuikius“, tai galima padaryti namų ruošos darbus pavertus sporto treniruote. Ar žinojote, kad per valandą tvarkymosi galite sudeginti maždaug 100 kalorijų? Čiupkite klasikinį dulkių siurblį ir įdarbinkite visus kūno raumenis: namai bus švarūs ir kūno linijos grakštesnės. Jeigu po kambarių siurbimo jaučiatės nevisiškai „fiziškai išsikrovę“, galite pasitelkti šlapio valymo šluotą. Drėgnos valymo priemonės yra skirtos pašalinti tiek matomus, tiek nepastebimus nešvarumus. Nesvarbu, ar jūsų grindys yra klotos plytelėmis, ar akmeninės, ar iš medienos, ar laminato, šios drėgnos valymo priemonės išplauna susikaupusius riebalus ir nešvarumus, pašalina dulkes, šiukšles ir purvinas žymes.

REKLAMA
REKLAMA

Beje, mokslininkai nustatė, kad plaudami grindis, per valandą galime sudeginti net 240 kalorijų. Taigi klasikinis siurbimas ir grindų plovimas, leis jums sudeginti 340 kalorijų, o namai tiesiog spindės.

Tvarkinguose namuose geriau išsimiegama

Nacionalinis miego tyrimų fondas atliko tyrimą, kuris atskleidė, kad vien tik lovos paklojimas ryte padidina tikimybę vakare geriau išsimiegoti bent 20 proc. Tik įsivaizduokite, kaip pagerės jūsų miego kokybė, jei ant lovos, užuolaidų ar kilimų nebus dulkių sankaupų ar įsisenėjusių dėmių! Specializuoti kilimų siurbliai išvalo net įsisenėjusias kilimų dėmes, nešvarumus ir nemalonius kvapus, kruopščiai pasiekdami kiekvieną kilimo pluoštą. Dėmės ir prasti kvapai išnyksta, originali kilimo spalva sugrįžta jau po kelių minučių – jis atrodo it naujas.

Paviršių valymą visuomet galima palengvinti, pasitelkus tinkamas priemones. Pavyzdžiui, „Spot“ – nedidelis siurblys, bet pakankamai galingas, kad galėtų išvalyti minkštus baldus ar įveikti dėmes ir kitus nešvarumus. Jeigu išsiliejo raudono vyno taurė, nereikia jungti didelio prietaiso, užtenka „Spot“ siurblio, kuris puikiai susidoros su tokio tipo dėmėmis ir išvalys jas net ir iš šviesių baldų. Taip pat ši priemonė tinka mašinos šlapiam valymui – o juk visi žinome, kaip malonu vairuoti automobilį, kuomet jis švarus. Rodos, viskas geriau klojasi, kuomet aplinka būna švari.

REKLAMA
REKLAMA

Švariuose namuose rečiau sergama

Jei norite būti sveiki ir mažiau sirgti, švara namuose šioje vietoje taip pat labai svarbi. Reikalinga ne tik kruopščiai išsiurbti ar išplauti grindis, nuvalyti dulkes nuo paviršių, bet ir nepamiršti sunkiau prieinamų vietų – kaip, pavyzdžiui vonios sienų plytelių tarpelių, kuriuose linkęs kauptis pelėsis.

Kodėl tai svarbu? Pelėsis gamina alergenus (medžiagas, kurios gali sukelti alergines reakcijas) ir dirgiklius. Įkvėpus ar prisilietus prie pelėsio ar pelėsių sporų, jautriems žmonėms gali kilti alerginių reakcijų, tokių kaip čiaudulys, sloga, paraudusios akys ir odos bėrimas. Pelėsiai linkę kauptis drėgnose vietose, tad vonios patalpoje jų išvengti retam pavyksta, tačiau juos galima periodiškai išvalyti, pasitelkus, pavyzdžiui, siurblį su garinimo funkcija ir specialias garinimo priemones, skirtas įveikti pelėsį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų