REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Langų valymas užima daug laiko ir reikalauja kantrybės? Vienas metodas padės langus namuose nuvalyti greitai ir efektyviai.

Langų valymas užima daug laiko ir reikalauja kantrybės? Vienas metodas padės langus namuose nuvalyti greitai ir efektyviai.

REKLAMA

Niekam nepatinka, kai namuose langai yra nešvarūs arba aprasoję. Nors yra daugybė patarimų ir gudrybių, kaip valyti langus, daugelį jų išbandžius vis tiek stiklas lieka nešvarus.

Tačiau tam, kad langai blizgėtų švara, galima panaudoti vieną paprastą triuką – jums tereiks vieno gėrimo, kurio kiekvienas turi savo namuose.

Panaudokite juodąją arbatą

Šis metodas siūlo langus šveisti juodąja arbata. Šis pigus ir veiksmingas būdas įrodo, kad karštas ir raminantis gėrimas gali būti dvigubas valymo sprendimas.

Manoma, kad arbata yra puikus valiklis, nes joje yra tanino rūgšties, kuri gali pašalinti bet kokius bjaurius riebalus ir nešvarumus ant paviršių, pavyzdžiui, langų.

REKLAMA
REKLAMA

Skirtingai nuo kitų valymo priemonių, naudojant arbatą, ant stiklo nesusidaro jokių dėmių, rašoma themirror.co.uk.

Kiti patarimai

Atrodo, kad valyti langus yra gana paprasta, tačiau galima padaryti daugybę klaidų, dėl kurių langai gali likti dryžuoti arba atrodyti blogiau nei prieš valant. Taigi, pateikiame žingsnis po žingsnio aprašytą geriausią langų valymo būdą.

REKLAMA

1. Pirmiausiai dulkių siurbliu arba šluoste nuvalykite dulkes nuo lango rėmo, takelių ir palangės. Tą patį padarykite ir su žaliuzėmis ar užuolaidomis. Jei turite užuolaidų, dabar pats metas jas nuimti ir išskalbti, laikantis priežiūros instrukcijų;

2. Nuo lango nuimkite tinklelį. Galite išsiurbti arba nuvalyti ant jo esančias dulkes arba nuplauti muiluotu vandeniu, nuskalauti ir išdžiovinti. Kol tinklelis džiūsta, nuvalykite langų ir rėmų išorę minkštu šepetėliu arba vienkartine šluoste;

3. Tada išpurkškite langus dideliu kiekiu naudojamo valiklio;

4. Tada naudodami popierinius rankšluosčius be pūkelių, mikropluošto šluostę arba laikraštį nuvalykite langus nuo viršaus iki apačios. Jei matote dryžių, nuvalykite juos dar kartą, kol stiklas taps švarus;

5. Pakartokite trečią ir ketvirtą veiksmus išorinėje lango pusėje;

6. Tuomet galite vėl uždėti tinklelį, pakabinti užuolaidas ir džiaugtis spindinčiais, švariais langais.

Kokias nesamones rasot!!! Tereikia vandens,keliu lasu indu ploviklio ir spirito. Nupurski,nubrauki su stiklu brauktuku ir blizga belrkiek.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų