Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Sutiksite, kad nusiskelti dantį galima ne tik traumų ir nelaimingų atsitikimų metu, bet ir visiškai netikėtai gyvenimiškose situacijose. Taip atsitiko ir Rūtai, kuri dalinasi savo asmenine patirtimi ir pasakoja apie iššūkius, su kuriais susidūrė pasirinkusi netinkamą odontologą.

Sutiksite, kad nusiskelti dantį galima ne tik traumų ir nelaimingų atsitikimų metu, bet ir visiškai netikėtai gyvenimiškose situacijose. Taip atsitiko ir Rūtai, kuri dalinasi savo asmenine patirtimi ir pasakoja apie iššūkius, su kuriais susidūrė pasirinkusi netinkamą odontologą.

REKLAMA
REKLAMA

„Maždaug prieš 10 metų būnant pas draugę valgiau troškintą triušį. Vakarienės metu kandant vieną gabalėlį suskilo dantis, net iki pat šaknų. Iškart po to teko laukti konsultacijos pas gydytoją, tačiau per visą laukimo laikotarpį negalėjau valgyti viena puse, jaučiau diskomfortą ir suvokiau, jog tikriausiai teks pašalinti mano dantį“, – prisimena pašnekovė Rūta.

Danties tvarkymas – Sizifo darbas

Šiandien populiariausias ir vienas patikimiausių būdų atstatyti prarastą dantį ar net visą eilę dantų – yra dantų implantai. Pastarųjų įsriegimas – nemažai atsakomybės iš odontologo reikalaujanti procedūra. Todėl yra būtina atsakingai rinktis kliniką, odontologą, pas kurį planuosite gydytis, jei nenorite, kad danties tvarkymas taptų Sizifo darbu.

Su ūmia dantų problema susidūrusi Rūta minėjo, jog neilgai laukusi ir pasikliovusi pažįstamų rekomendacijomis, pasirinko odontologę, pas kurią ir nutarė gydytis nedelsiant. „Deja, gydymas baigėsi nesėkmingai. Įstačius naują dantų implantą teko patirti daugybę nepatogumų, kadangi vėliau implanto vietoje prasidėjo pūliavimas, įsimetė infekcija. Galų gale, dėl infekcijos, teko ištraukti įsriegtą implantą“, – dalijosi patirtais išgyvenimais pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA

Šviesa tunelio gale

„Nesėkmingas ir itin nemalonus gydymo bei gijimo procesas paskatino dar atsakingiau ieškoti patikimų savo srities specialistų. Galiausiai, intensyvios paieškos tapo vaisingos, nes atradau patikimą implantologijos centrą. Čia jau pirmo vizito metu odontologė rekomendavo seną implantą pakeisti nauju. Taigi, pradėjus gydymą laukė infekcijos, kuri buvo įsimetusi burnos ertmėje, gydymas ir naujo implanto įsriegimas“, – teigė Rūta.

Pašnekovė patikino, jog ją sužavėjo tai, jog antrą kartą gydymas buvo neskausmingas. „Dar prieš sėdant į odontologo kėdę daug nerimo kėlė faktas, jog procedūra vėl gali pasibaigti nesėkme. Vis dėlto, nieko panašaus. Lyginant pirmąją dantų implanto įsukimo patirtį su antrąją, jos kardinaliai skyrėsi lyg žemė ir dangus. Tai liudija, jog procedūra buvo ne tik neskausminga, bet ir itin operatyvi. Vėliau dar nerimavau, jog gali dirginti tarpdančius, tarp kurių buvo įstatytas implantas. Visgi neteko jausti jokio diskomforto.“

REKLAMA
REKLAMA

Odontologas ar klinika ne tik pagal rekomendacijas

Be abejonės šiuos gydymo privalumus lėmė ne tik specialisto, užtikrinusio gydymą kompetentingumas, bet ir implantų kokybė. Būtent naudotas „MegaGen“ dantų technikos produktas užtikrino pacientės ramybę po gydymo procedūros ir leido vėl aplinkinius džiuginti plačia šypsena: „Esu be galo patenkinta, jog man pavyko atrasti minėtą kliniką, kurioje buvo naudoti išskirtinės kokybės implantai. Todėl nuo šiol ją rekomenduoju ir visiems savo draugams. Taigi, turėdama gražią šypseną ne tik džiaugiuosi savimi, džiuginu kitus, bet ir galiu kramtyti maistą nejausdama nemalonių pojūčių.“

Taigi, akivaizdu, kad prieš renkantis kliniką, kurioje planuosite dantų gydymą, reikėtų atsižvelgti ir į joje naudojamas priemones. Išskirtinai „MegaGen“ gaminami dantų implantai pasižymi ilgaamžiškumu. Minėti dantų technikos produktai po implantacijos paskatina mineralizaciją jūsų kaulo ląstelėse ir tokiu būdu yra pagreitinamas natūralus implanto formavimasis. Be to, šie gaminiai yra itin patvarūs dėl unikalaus sriegių dizaino. Jie padidina pirminį kaulo sukibimą su implantu ir išlaiko stabilumą, todėl galima ilgą laiką džiaugtis ne tik implanto teikiama estetika, bet ir tvirtumu.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų