Vyras sukėlė pasipiktinimą, kai atskleidė, kaip per dėdės laidotuves pasipiršo savo merginai. Jis paaiškino, kad jo dėdė buvo beveik kaip tėvas, nes augino jį kaip savo, kai jo biologinis tėvas buvo įkalintas, rašo mirror.co.uk.
Vėlyvoje paauglystėje dėdė vedėsi jį į striptizo klubus ir sporto barus, jiedu net kartu keliavo autostopu per Čilę ir Argentiną.
„Mano dėdė retai kada į viską žiūrėdavo rimtai ir tai man patiko, – pasakojo vyras „Reddit“ tinkle. – Taip pat eidavome į laukinius vakarėlius netoli namų.
Aš išdrįsau pakviesti į pasimatymą labai gražią merginą, su kuria dabar esu susižadėjęs, nes jis beveik privertė mane prakalbinti ją, kai ši sėdėjo priešais mus bare.“ Pasak vyro, dėdė buvo vienas nuostabiausių žmonių, kokius jam teko sutikti.
Velionis norėjo ne laidotuvių, o vakarėlio
Jis teigia, kad dėdė juokavo, kad jo laidotuvės turėtų būti puikus vakarėlis, sakydamas, kad norėtų, jog žmonės tą dieną visiškai pasigertų, o ne jo gedėtų.
„Jis tikėjo, kad laidotuvės neturėtų būti tokios liūdnos ir niūrios. Švęskite gyvenimą, kurį nugyveno mirusieji, kad neliūdėtumėte dėl žmogaus išėjimo, ir džiaukitės, kad jis egzistuoja, – sakė jis. – Jis net juokaudamas sakė, kad jei greitai mirs – akivaizdu, kad tikėjosi gyvensiąs ilgiau –, jis norėtų, kad per jo laidotuves pasipirščiau savo merginai.“
„Dėdės dėka aš pradėjau susitikinėti su ja ir jo garbei turėčiau žengti kitą žingsnį, – tęsė vyras. – Nuoširdžiai maniau, kad tai buvo ne tik linksma idėja, bet kartu ir būdas jį paminėti, todėl pasakiau, kad tai ir padarysiu, jei jis mirtų mums nespėjus susituokti.“
Deja, dėdė mirė nuo insulto praėjus mėnesiui po šio pokalbio. Norėdamas pagerbti jo atminimą, vyras paprašė savo šeimos surengti ne tradicines laidotuves, o didžiulį vakarėlį, tačiau šie atmetė jo idėją.
„Niekas nenorėjo to daryti, kad ir kiek stengiausi, todėl nusprendžiau pasipiršti savo merginai per jo laidotuves, – pridūrė jis. – Mano draugė pažinojo mano dėdę penkerius metus ir laikė jį tėvu, nes ji tėvo neturėjo, o mes abu pradėjome susitikinėti, kai mums buvo 16 metų.
Nors ji nenutuokė apie mano ketinimą pasipiršti, tačiau tai jos nė kiek nešokiravo, manau, jai netgi patiko.“ Atėjus laidotuvių dienai visi minėjo dėdę tik geru žodžiu. „Paskutinis žodį tariau aš, – toliau pasakojo vyras. – Aš turbūt 20 minučių pasakojau, kiek daug jis man reiškia. Pabaigoje pasakiau: mano dėdės garbei, aš prašau savo merginos rankos, nes dėdės dėka išdrįsau ją užkalbinti ir dabar jo garbei, kaip jis ir norėjo, prašau ją tekėti už manęs.“
„Mergina sutiko, o aš jai padovanojau žiedą, kurį dėdė kažkada dovanojo pasipiršdamas savo žmonai (dabar jau mirusiai)“, – tęsė savo pasakojimą vyras. Išsigandę dėdės šeimos nariai ėmė šaukti ant jo, kad šis negerbia dėdės atminimo, ir uždraudė jam dalyvauti gedulingoje vakarienėje.
Žmonės šio poelgio nepalaikė
„Esu labai priblokštas tokio jų elgesio – dauguma su manimi netgi nesikalba“, – pridūrė jis. Norėdamas sužinoti, ar jis neteisus, vyras kreipėsi į socialinę žiniasklaidą ir paklausė vartotojų nuomonės.
„Labai gaila. Laidotuvės nėra tinkamas metas piršlyboms. Jūs labai nepatogiai nutraukėte visų gedulą“, – rašė vienas.
„Suprantu, kad gavote dėdės pritarimą, bet laidotuvės skirtos ir artimiesiems, ir manau, turėjote būti šeimos pusėje“, – pritarė kitas.
„Žiauriai netinkama. Nors jei šeima būtų žinojusi, kaip judu su dėde bendravote, reakcija būtų buvusi žymiai palankesnė“, – pareiškė trečias.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!