Užsikimšusią kriauklę atkimškite be jokio vargo: šias gudrybes žinoti verta

Užsikimšusios kriauklės yra dažnai pasitaikantis nemalonus ir erzinantis reiškinys tiek namuose tiek įstaigose, o jei neskubama imtis priemonių, tenka kurį laiką apsieiti be virtuvės ar vonios kambario. Laimei, yra keletas natūralių naminių priemonių, kurias galite išbandyti patys.

Stiprios cheminės medžiagos ir tiršti balinimo produktai galbūt yra jūsų pirmasis pasirinkimas, bet yra ir daug natūralių priemonių, kuriomis galite atkimšti kriaukles – taip sutaupysite!

Štai penki būdai, kaip atsikratyti nemalonaus kvapo ir atkimšti kriauklę, rašo express.co.uk.

Verdantis vanduo

Vonios ekspertas Dom-Lees-Bell tvirtina, kad kriauklę galima atkimšti, naudojant vieną paprastą ingredientą – tereikia užvirinti vandens arbatinuke ir supilti jį į kriauklę. Palaukite penkias minutes, o po to užpilkite tokį pat kiekį šalto vandens.

Taip likę riebalai sustings ir, tikėtina, dings užsikimšimas ir nemalonus kvapas.

Naudokite guminę pompą

Tai akivaizdus ir veiksmingas greitas sprendimas − tiesiog uždėkite ją ir energingai pumpuokite bent minutę kad pašalintumėte visus smulkius užsikimšimus. Galiausiai, pakartotinai nuplaukite verdančiu vandeniu, kad pašalintumėte likusias sukietėjusias nuosėdas. Būtinai po ranka turėkite guminę pompą!

Baltasis actas

Tai dar vienas lengvas būdas atkimšti kriauklę – įpilkite puodelį baltojo acto, palikite pusvalandžiui, o po to nupilkite karštu vandeniu.

 

Pridėkite sodos

Drench.co.uk vonios ekspertas sako: „Tai pigus ir ekologiškas būdas, jį verta išbandyti. Kai naudojate actą, dar pridėkite ir sodos. Vien soda puikiai susitvarko su purvo nuosėdomis vamzdžiuose, o pripylus dar ir acto, cheminė reakcija visiškai atkimš kanalizaciją“.

Pripilkite verdančio vandens, po to įberkite pusę puodelio sodos ir palikite kelioms minutėms. Tada įpilkite puodelį balto acto ir truputį karšto vandens. Palaukite 10 minučių, o tada nupilkite viską verdančiu vandeniu.


Rašyti komentarą...
-
---
2021-08-09 13:19:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik ne soda, kaip tik viską buvau užkimšusi.
Atsakyti
-15

M
Moteris
2021-08-10 15:22:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paprasčiausia-kas mėnesį profilaktiškai nakčiai supilkite butelį paprasto acto.palaikykite per naktį ryte-nuleiskite vandenį.kad visi užsikimšimai dingtų.tas pats metodas tinka klozetui.voniai.pabandykit.kas mėnesį profilaktiškai nakčiai supilkit butelį acto.ryte-maždaug dešimt litrų vandens nuleiskit.EFEKTAS GARANTUOTAS!
Atsakyti
-3

N
N
2021-08-09 18:57:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kišom trosą ir pravalėm.iškuopėm baltą masę,panašią į sodą.nes prieš tai pilėm sodą.
Atsakyti
-14

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų