Užsikimšusią kriauklę atkimšite be jokio vargo: padės naminis mišinys

Baltasis actas ir soda tikriausiai yra kiekvienų namų spintelėse. Šie produktai gali būti naudojami ne tik maisto gamybai, bet ir švarai namuose palaikyti. Štai, kaip jie gali pasitarnauti tvarkantis.

Kepimo soda tradiciškai naudojama kepant, kad pyragai būtų purūs, tačiau ji idealiai tinka ir valymui – ji gali lengvai išvalyti purvą ir riebalus. Baltasis actas taip pat yra nepakankamai įvertintas valymo produktas, galintis priversti namus blizgėti. Naudodami šiuos du produktus, galite pasiekti stulbinančių rezultatų.

Tačiau atminkite, kad abu produktai nebūtinai tinka visiems paviršiams. Pavyzdžiui, soda neturėtų būti naudojama ant stiklo, nes ji gali subraižyti paviršius, o baltasis actas palieka stiklų blizgesį be dryžių, rašoma express.co.uk.

Štai penkios situacijos, kurias galite įveikti pasitelkę sodą ir actą:

1. Vamzdžiams

Mūsų virtuvės kriauklės gali gana lengvai užsikimšti maisto likučiams patekus į kanalizaciją. Todėl iš kriauklės gali sklisti ir nemalonus kvapas, todėl soda, turinti kvapą sugeriančių savybių, gali pagelbėti šioje situacijoje.

Norėdami pašalinti atkimšti vamzdžius, sumaišykite pusę puodelio sodos su vienu puodeliu baltojo acto. Supilkite šį mišinį į kanalizaciją.

Palikite nuo 5 iki 20 minučių, tada užpilkite karštu vandeniu.

2. Puodai ir keptuvės

Nesvarbu, ar pridegė keptuvės dugnas, ar tiesiog atsirado sunkiai išvalomų dėmių, galite tai išvalyti baltuoju actu ir soda.

Sudrėkinkite keptuvę ir tada gausiai pabarstykite ją soda. Naudodami purškiklį, ant keptuvės vienodai paskleiskite baltąjį actą. Tai turėtų sukelti putojančią reakciją, kuri padės lengvai atsikratyti priskretusių dėmių.

Palikite putoti keletą minučių, o tada nuplaukite kaip įprasta.

3. Skalbiniai

Jei turite dėmėtų ar pelėsiu apsitraukusių skalbinių –jų skalbimui naudokite sodą ir baltąjį actą.

Pusę puodelio sodos galite sumaišyti su įprasta skalbimo priemone. Į skalavimui skirtos priemonės indą įpilkite puodelį acto – visos bakterijos bus lengvai pašalintos.

REKLAMA

4. Kieto vandens dėmės

Kieto vandens dėmės gali atsirasti jūsų duše, kriauklėje ar tualete. Jos gelsvos spalvos ir atrodo, kad įprasti valikliai prieš jas yra bejėgiai.

Tačiau vienas iš būdų jas pašalinti yra pamirkyti šluostę baltame acte, uždėti jį ant dėmės ir palikti porai valandų.

Vėliau nuėmę šluostę kruopščiai nuvalykite vietą sodos ir vandens mišiniu Dar kartą papurkškite baltu actu, tada nuvalykite. Dėmės turėtų nebebūti.

5. Kavos dėmės

Kava pažadina ryte, tačiau jos dėmės puodeliuose yra neišvengiamos. Jeigu susidūrėte su sunkiai išvalomomis kavos dėmėmis, į puodelį įpilkite lygiomis dalimis baltojo acto ir sodos. Lengvai pašveiskite ir dėmės išnyks.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų