tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Iki Kalėdų liko vos mėnuo, tad šventėms puošiasi ne tik miestai, bet ir prekybos centrai. Vis tik, Šiaulių gyventojai netruko pastebėti, kad prie „Akropolio“ sužibusi Kalėdų eglė yra kone identiška praėjusių metų Marijampolės gyventojus ir svečius džiuginančiai eglutei.

Iki Kalėdų liko vos mėnuo, tad šventėms puošiasi ne tik miestai, bet ir prekybos centrai. Vis tik, Šiaulių gyventojai netruko pastebėti, kad prie „Akropolio“ sužibusi Kalėdų eglė yra kone identiška praėjusių metų Marijampolės gyventojus ir svečius džiuginančiai eglutei.

REKLAMA

Žmonių nuomonės šiuo atveju išsiskyrė – vieni gyrė tai, kad papuošimai neišmetami ir panaudojami dar kartą, kiti piktinosi, kad kopijuojama Marijampolės eglė. „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas taip pat pakomentavo šią situaciją.

Prie „Akropolio“ sužibus Kalėdų eglei, į akis iškart krito jos panašumas į Marijampolės eglutę, o tai užkūrė diskusijas.

Žmonės iškart pastebėjo eglių panašumą. Vieniems tai užkliuvo – kai kurie klausė, ar ne gėda kopijuoti pernykštės eglutės, vadino plagiatu, kiti juokavo, kad papuošimai primena automobilio dalis.

REKLAMA

Vis tik, kai kurie tik džiaugėsi, kad panaudojamos tos pačios dekoracijos ir abiejų eglių panašumas nė kiek neužkliuvo. Žmonės džiaugėsi, kad suteikiamas antras šansas, o vieną kartą panaudotos dekoracijos neišmetamos, joms suteikiamas antras gyvenimas.

REKLAMA

Pažymi, kad eglutė ne ta pati

„Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovas D. Mertinas teigia, kad puošyba pasirenkama iš įmonės siūlomų sprendimų, kurie vėliau koreguojami, o Šiaulių „Akropolį“ papuošusi eglutė nėra ta pati, praėjusiais metais džiuginusi Marijampolės gyventojus ir svečius. 

Džiaugiamės, kad „Akropolių“ lankytojų dėmesį patraukia kalėdinę nuotaiką prie prekybos centrų kuriančios eglutės. Kasmet visiems trims prekybos centrams, tarp jų ir Šiaulių „Akropoliui“, išorinius papuošimus įrengia įmonė „Švenčių studija“.

REKLAMA

Mes savo ruožtu kasmet renkamės iš įmonės siūlomų meninių eglučių sprendimų, kurie vėliau koreguojami pagal užsakovo poreikius. Todėl išlieka tikimybė, kad Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolių“ eglutės gali priminti kitas vietas puošusias egles.

Visgi jos niekada nebūna identiškos, todėl šiemet prie Šiaulių „Akropolio“ stovinti eglutė nėra ta pati, kuri pernai stovėjo Marijampolės miesto centre.

Marijampolėje eglutė buvo auksinės, o Šiaulių „Akropolio“ – klasikinės žalios spalvos, taip pat skiriasi eglučių dekoras ir viršūnės puošybos sprendimai. Panaudota tik ta pati meninė idėja ir jos dekoracijų konstrukcijos“, komentavo D. Mertinas.

Kas gali nurodyti verslininkams, kaip jiems puošti savo prekybcentrio eglutę ?.. Kad ir 10 metų iš eilės- kokia pati. O ką ? Ekonomiška, tvaru...
o tai kas čia tokio kad ta pati,juk kitame mieste,kaip tik miestai galėtų dalintis papuošimais vieni su kitais ir ekonomiška būtų
ot tai problema,nu absurdu absurdas man tai yra pats kvailiausias laikotarpis ir kol ateina tikros kaledos ju jau net nesinori nei girdeti nei matyti nei svesti nes jau buna nuvalkiota iki negalejimo
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų