tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Amerikoje antri pagal aukštį pasaulyje amerikietiškieji kalneliai buvo uždaryti po to, kai moteris buvo sunkiai sužalota, kai į jos veidą pataikė metalinis laikiklis.

Amerikoje antri pagal aukštį pasaulyje amerikietiškieji kalneliai buvo uždaryti po to, kai moteris buvo sunkiai sužalota, kai į jos veidą pataikė metalinis laikiklis.

REKLAMA

45 metų Rachel Hawes iš Mičigano klykė iš skausmo, skubiai gabenama į ligoninę po įspūdingo pasivažinėjimo 420 pėdų aukščio kalneliais.

Lankantis Cedar Point pramogų parke Ohajo valstijoje mieste Sandusky L formos metalinis laikiklis trenkė jai į galvą. Detalė atsilaisvino nuo vieno iš 420 pėdų aukščio kalnelių „Top Thrill Dragster“ vagonų ir atrakcionas buvo uždarytas, kol buvo vykdomas tyrimas, rašo mirror.co.uk.

Tačiau dabar paskelbta, kad jis niekada nebebus atidarytas

Pareiškime rašoma: „Per 19 sezonų 18 milijonų lankytojų išbandė „Top Thrill Dragster“ kalnelius, o dabar, kaip žinote, jie „išeina į pensiją“. Tačiau Cedar Point atrakcionų naujovių palikimas tęsiasi. Mūsų komanda sunkiai dirba, kurdama naujus ir patobulintus kalnelius“.

REKLAMA

„Strata coaster“, arba „aukštuminiai kalneliai“ yra frazė, naudojama apibūdinti bet kokius kalnelius, kurių aukštis yra nuo 400 iki 499 pėdų.

REKLAMA

„Dragsteris“, kuris nuo nulio iki 120 mylių per valandą įsibėgėja per mažiau nei keturias sekundes, buvo atidarytas 2003 m., o po dvejų metų sekė vieninteliai pasaulyje aukštuminiai kalneliai ‒ „Kingda Ka“ kalneliai Six Flags Great Adventure Jackson Township mieste, Naujajame Džersyje, kurie gali pasigirti 456 pėdų aukščiu.

Dar nežinodami, ar Hawes atsigavo po sužalojimų, Cedar Point nusprendė visam laikui nutraukti šį atrakcioną – nepaisant 620 puslapių apimties Ohajo žemės ūkio departamento ataskaitos, kurioje teigiama, kad kalneliai buvo saugūs ir nebuvo jokios kaltės iš parko pusės.

REKLAMA

Girdėjosi klyksmai

Vaizdo įraše, nufilmuotame po to, kai moteriai smogė laikiklis, girdėjosi, kaip ji klykia iš skausmo paguldyta ant žemės kraujuojančia galva.

27 metų John McDermott tuo metu stovėjo eilėje ir tinklaraščiui Cleveland.com sakė: „Mačiau, kaip daiktas atsitrenkė į minią. Ponia nukrito ir išgirdau, kaip daiktas trenkėsi į betoną. Tai buvo kažkoks metalas, tai nebuvo mažas daiktas. Jis buvo gana didelis – didesnis nei mano delnas. Atrodė kaip metalinis diskas, skriejantis oru“.

REKLAMA
REKLAMA

Į Žemės ūkio departamento ataskaitą buvo įtraukta laikiklio nuotrauka ‒ tai maždaug trijų colių ilgio ir dviejų colių pločio detalė, pagaminta iš vientiso plieno.

Ohajo valstijos įstatymai teigia, kad kalnelius reikia tikrinti kartą per metus, o „Dragster“ paskutinį kartą buvo apžiūrėtas prieš keturis mėnesius iki incidento.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų