naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien, gegužės 5 dieną, „TV pagalbos“ žvaigždė, veterinaras Paulius Morkūnas švenčia 37-ąjį gimtadienį. Vyras naujienų portalui tv3.lt papasakojo, kaip švenčia šią gražią progą, peržvelgė praėjusius metus ir atskleidė, ko palinkėtų sau ateinantiems metams.

Šiandien, gegužės 5 dieną, „TV pagalbos“ žvaigždė, veterinaras Paulius Morkūnas švenčia 37-ąjį gimtadienį. Vyras naujienų portalui tv3.lt papasakojo, kaip švenčia šią gražią progą, peržvelgė praėjusius metus ir atskleidė, ko palinkėtų sau ateinantiems metams.

REKLAMA

Veterinaras pasakoja, kad nors metai buvo intensyvūs ir juose pasitaikė visko, jie buvo geri – šeima ir artimieji sveiki, o tai yra svarbiausia.

Gimtadienį pasitinka geromis nuotaikomis

P. Morkūnas sako, kad nesėkmės visuomet yra laikinos ir minimalios, tad visuomet žvelgia tik į gerus dalykus – pagal tai ir vertina, kokie buvo praėję metai. Ir nuotaikos puikios, mat diena prasidėjo nuo staigmenų.

„Labai linksma, kolektyvas labai nustebino, buvo užsakę didelę mešką, kuri pasveikino. Viskas labai labai smagu, sulaukiu daug sveikinimų“, – džiaugiasi gimtadienį švenčiantis veterinaras.

REKLAMA

Plūsta artimųjų ir draugų skambučiai, iš kurių plūsta įvairiausi palinkėjimai, tačiau visi pabrėžia du svarbiausius dalykus:

„Visi linki išlaikyti tai, kas yra ir visų palinkėjimas – pradėti labiau prižiūrėti save, kad daugiau pradėčiau rūpintis savimi.“

REKLAMA

Išties, Paulius sako ir pats sau norintis to palinkėti, nes gyvenimo tempas įtemptas ir itin dinamiškas. Kita vertus, jis nė neįsivaizduotų kitokio gyvenimo nei padedant mylimiems gyvūnams ir skiriant jiems tiek laiko, kiek tik prireikia.

„Mano gyvenimo tempas yra labai didelis, bet aš esu prie jo įpratęs. Turbūt į mamą visas, kuri iki dabar dirba, nors seniai yra pensijoje. Manau, visa giminė tokia – daug dirbame, bet mano darbas yra gyvenimo variklis“, – šypsosi pašnekovas.

REKLAMA

Gimtadienis skirtas laikui su šeima

Ir vienas svarbiausių prisiminimų iš prabėgusių metų yra susijęs su darbu. P. Morkūnas atviras, kad 2021-aisiais duris atvėręs pirmasis Lietuvoje veterinarinis onkologijos centras yra nuostabiausias metų prisiminimas ir prasmingiausias darbas.

„Ji man labai svarbi, sakau, kad tai yra trečias mano šeimos vaikas. Man tai labai svarbus žingsnis gyvenime, o dabar belieka tobulėti. Žiūrint iš darbinės pusės, noriu kuo greičiau nustatyti ligas, padėti gyvūnams ir jų šeimininkams“, – pasakojo „TV pagalbos“ žvaigždė.

REKLAMA
REKLAMA

Kad ir kaip stipriai būtų įsisukęs darbuose, P. Morkūnas visuomet randa laiko kitai svarbiai gyvenimo daliai – savo šeimai, žmonai ir vaikams. Būtent dėl šios priežasties šiandieną gimtadienį paminės su artimiausiais žmonėmis.

„Per gimtadienį visą laiką vakare atvažiuoja tėveliai ir mano uošviai, draugų tą dieną dažniausiai nebūna, nes gimtadienis yra skirtas pabūti su šeima“, – sako jis.

Nutiko taip, kad savaitgalį vyks su diena su augintiniu, tad teko rinktis, kaip savaitgalį paminėti praėjusį gimtadienį – draugų ar augintinių kompanijoje:

REKLAMA

„Taip gavosi, kad šiemet pasirinkau šventę su augintiniais, dalyvausime šventėje nuo ankstyvo ryto iki vakaro, leisime gimtadienį ten, su augintiniais.“

Svarbiausia – stabilumas

Greičiausiai, kiekvienas praėjusių ir ateinančių metų sandūroje sustojame ir pamąstome, ką norėtume pakeisti. P. Morkūnas atviras – jis tai daro kasmet, o šiemet išsikėlė du svarbiausius tikslus.

„Norėčiau daugiau laiko praleisti su šeima, nes kartais to tikrai būna per mažai. Ir norėtųsi labiau prižiūrėti sveikatą. 37 metai – dar jaunas, bet sveikata vis tiek reikia rūpintis“, – pasakojo veterinaras.

REKLAMA

Pašnekovas juokiasi, kad pats yra kaip batsiuvys be batų: visuomet gyvūnų šeimininkams sako, kad augintiniams būtina daryti kraujo tyrimus ir prižiūrėti jų sveikatą, o pats apie save kartais pamiršta.

Paklaustas, ko palinkėtų sau ateinantiems metams, Paulius kiek laiko pasvarsto ir sako, kad sunku sugalvoti, ko galėtų trūkti – viską, kas svarbiausia, jau turi, tad ir norisi, kad viskas toliau eitųsi pagal planą.

„Nelabai turiu ką palinkėti, palinkėčiau turbūt stabilumo, tai svarbiausia ir kad stabilumas būtų visur – tiek šeimoje, tiek darbe. Nieko nereikia žmogui per daug.

REKLAMA
REKLAMA

Greičiausiai, daugelis sustojame vieną akimirką ir pagalvojame, kad iš tiesų turime labai daug, esame šalyje, kurioje nėra nei karų, nei kitų baisių dalykų, o kartais sureikšminame nereikšmingus dalykus – nuleistą padangą ar dar kažką ir dėl to nervinamės.

Reikia mažiau nervintis ir kai kažkas yra negerai sustoti ir pasakyti sau, kad, vis dėlto, juk visas iš tikrųjų yra labai gerai“, – šypsosi „TV pagalbos“ žvaigždė, veterinaras P. Morkūnas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų