Trenerio iššūkis – pasikeisk per 4 mėnesius. Įmanoma net krapštant nosį!

Per keturis mėnesius galima pakeisti labai daug dalykų savo gyvenime, tačiau ar įmanoma ženkliai pagerinti savijautą ir išvaizdą? Asmeninis treneris Aivaras Pekorius sako „taip!“ ir meta iššūkį!

„Grubiai sakant, net krapštant nosį, per keturis mėnesius galima pasiekti rezultatą. Jeigu griežtai laikysimės nustatytos mitybos prinicpų, intensyviai sportuosime, degsime noru ir būsime pozityvūs –  rezultatai tikrai bus“, – įsitikinęs A. Pekorius, asmeniniu treneriu dirbantis daugiau nei dešimtmetį.

Tokio iššūkio sulaukiau iš trenerio ir neliko nieko kito, kaip tik jį priimti ir žiūrėti, kur tai nuves. Užbėgant įvykiams už akių turiu pripažinti – nesu naujokas sporto salėje, bet šį reikalą kaip reikiant užmetęs.

4 mėnesiai. Tiek laiko reikės atiduoti visas jėgas sporto salėje ir kruopščiai laikytis mitybos plano. Visą šią kelionę galės matyti TVPlay.lt žiūrovai.

Per šiuos keturis mėnesius pasistengsime Jums suteikti kuo daugiau naudingos informacijos – kaip derėtų maitintis, kokių klaidų vengti treniruojant visas raumenų grupes, kaip nepalūžti ir nepersivalgyti per artėjančias šventes.

Pirmoje pokyčių laidoje A. Pekorius apžvelgia, kokius būtinus dalykus reikia atlikti prieš pradedant sportuoti, norint nuo pirmųjų dienų siekti tik maksimalių rezultatų.


Rašyti komentarą...
D
Draudžiama
2019-03-23 16:24:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Chemikų šau. Ir čia vadinasas sveiko gyvenimo būdas?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų