Trečiadienis astrologų akimis: kai kam tai proga atsiskleisti, pademonstruoti save

Trečiadienis Zodiako ženklams – įdomus ir skirtingas metas. Vieniems šią dieną daugiau ar mažiau viskas seksis puikiai, o ir daryti galima tai, kas tik šovė į galvą – gailėtis neteks. Kitiems astrologai pataria aktyviai savo laiko neleisti, o visus svarbesnius reikalus perkelti į kitą dieną. Tiesa, iš visų Zodiako ženklų vienam ši diena bus puiki galimybė atsiskleisti, pademonstruoti save.

Avinas

Palanki diena įvairiems susitikimams, keistis informacija. Tiks tvarkyti dokumentus, ieškoti pamestų daiktų. Nieko sunkaus ar sudėtingo neplanuokite, atidėkite atsakingus reikalus antrajai savaitės pusei.

Tauras

Šiai dienai neplanuokite daug darbų: aktyviai veiklai diena netinkama. Daugiau laiko pasistenkite praleisti namuose, apsidairykite, ką norėtumėte pertvarkyti, perdaryti, o gal išnešti, išmesti?

Dvyniai

Diena sėkminga ir puikiai tinkamas darbo reikalams tvarkyti. Tiesa, rimtiems, ilgalaikiams darbo susitarimams vis dėlto dar ne laikas: palaukite rugpjūčio pabaigos. Tiks tikrintis sveikatą.

Vėžys

Gera diena imtis užvilkintų, pamirštų darbų. Tinkamas laikas tvarkytis iš esmės tiek darbe, tiek namie.

Liūtas

Tinkamas metas taikytis, deryboms, trumpalaikiams susitarimams, o ilgalaikius atidėkite kitai dienai arba antrajai savaitės pusei.

Mergelė

Diena kiek įtempta, nervinga, bus svarbu nuo ryto nusiteikti ramiai. Tiks tvarkyti draudimo, skolų reikalus. Galima skolintis pinigų.

Svarstyklės

Sėkminga diena komandiruotėms, svarbiems susitikimams, ypač su žmonėmis iš toli. Gautus veiklos pasiūlymus priimkite, tačiau kol kas griežtai neįsipareigokite, atidėkite tai antrajai savaitės pusei.

Skorpionas

Tinkamas laikas svarbiems dalykiniams reikalams tvarkyti. Tiks su darbdaviu analizuoti jus netenkinančius dalykus. Reikalaukite, kas jums priklauso, kelkite savo sąlygas.

Šaulys

Diena žada malonias staigmenas. Tai gera proga kreiptis pagalbos į draugus. Kad ir kuo užsiimsite, nepersistenkite, atidėkite itin svarbius ir atsakingus reikalus antrajai savaitės pusei.

Ožiaragis

Netinkamas metas aktyviai veiklai. Svarbesnius reikalus geriau tvarkyti per tarpininkus. Bus palankūs konfidencialūs susitikimai bei susitarimai.

Vandenis

Ši diena bus daug kuo sėkminga. Tai gera proga pakovoti už savo teises, įrodyti nekaltumą, pademonstruoti savo galimybes. Kitaip kalbant, atėjo laikas sudėlioti visus taškus ant i.

Žuvys

Puikus metas senoms finansinėms problemoms spręsti. Investuoti, pinigams skolintis blogas metas. Būkite dosnesni šiomis dienomis artimiesiems.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų