Trauma prekybos centre paženklino Sadauskienės mamą: senolė palikta aimanuoti

Penktadienio vakarą modelių agentūros „Modilina“ vadovė Jolanta Sadauskienė savo „Facebook“ paskyroje pasidalino įrašu, kuriame matyti rimti jos 79-erių mamos sužeidimai – juos patyrė viename iš Kauno prekybos centrų. Negana to, moteris teigia, kad jos mamai Elfridai Gembeckienei padėti suskubo ne prekybos centro darbuotojai, o visai nepažįstamos merginos.

Gruodžio 11 dieną, prekybos centre „Savas“ apsilankiusi senolė patyrė rimtų kūno sužalojimų, dėl kurių ant jos rankos šešioms savaitėms uždėtas įtvaras. J. Sadauskienė teigia, kad į jos mamai nutikusią nelaimę dėmesio nekreipė nei prekybos centro apsauga, nei kiti darbuotojai.

Ant grindų gulinčiai senolei padėjo dvi pro šalį einančios mergaitės, kurios leido laiką su moterimi, kol atvažiavo greitoji pagalba. Vėliau šias merginas pavyko surasti, tačiau jos savo pagalbos nesureikšmino – merginos teigė, kad kitaip ir negalėjo pasielgti.

Pati J. Sadauskienė sako, kad apie šią nelaimę ji sužinojo iš medikų.

„Biure sėdėjome su klientais ir, deja, teko atsiprašyti ir skubiai vykti į Kauną, į klinikas. Turbūt suprantate, kad tokie skambučiai, tikrai sukelia didelį šoką. Išgirdau, kad mano mama klinikose, nes patyrė nelaimingą atsitikimą. Ar kas nors lūžo, dar negalėjo pasakyti“, – apie patirtą išgąstį pasakoja ji.

Prekybos centras savo kaltės neįžvelgia

Pradėjus aiškintis šio įvykio aplinkybes J. Sadauskienė sužinojo, kad tai įvyko jos mamai užkliuvus už prie prekybos centro durų esančio kilimėlio.

„ Ji pati taip pasakojo. Mano mama orientuojasi situacijoje, yra visiškai savarankiška ir jos nereikia kaip šuniuko vedžioti visur. Ji juda, keliauja po pasaulį, važinėja dviračiais. Neturi jokio judėjimo sutrikimo, kad galėtų tiesiog eiti ir paslysti šitaip.

Be to, buvo graži diena, nebuvo lietaus, tad ir grindys neturėjo būti slidžios. Kad ji užkliuvo už kilimėlio parašė ir greitosios pagalbos tarnyba fiksuodama įvykio aplinkybes“, – teigia modelių agentūros vadovė.

REKLAMA

Po atliktų tyrimų išleidus nukentėjusią iš ligoninės, J. Sadauskienė kartu su mama nuvyko į prekybos centrą, kad galėtų pati pamatyti, kaip viskas galėjo įvykti.

„Kai aš pamačiau tą kilimėlį, man viskas aišku pasidarė, nes už jo visi kliūna, jį spardo. Aš ir pati tikriausiai būčiau už jo užkliuvusi, nes kai einu dažniausiai nežiūriu per daug, kas man po kojomis.

Aš jau nekalbu apie mažą vaiką ar nėščią moterį, arba senjorą, kuriam dar blogiau yra. Aš pabandžiau išsikviesti šito prekybos centro valdžią, bet kadangi tai buvojau vėlus vakaras, nieko nebuvo. Tada iškvietėme policiją, kad būtų užfiksuotos įvykio aplinkybės“, –  sako ji.

Dėl šio įvykio buvo pradėtas tyrimas. Tiesa, moteris sako, kad dar nežino, ar advokatei pavyko susisiekti su prekybos centro atstovais ir paimti vaizdo įrašų medžiagos.

J. Sadauskienė pasakoja, kad jai 5 dienas nepavyko prisiskambinti prekybos centro atstovams, tad ji nusiuntė elektroninį laišką.

„Prekybos centro vadovė man atrašė: „Ačiū, kad informavote mane“. Kaip suprantu, vadovė net nežinojo, kad toks įvykis pas juos nutiko. Ji sakė, kad nėra kompetentinga spręsti tokios situacijos ir perdavė viską savo vadovams, o jie nusprendė, kad čia nėra jokios prekybos centro kaltės“, – liūdnai šypteli moteris.

Nukentėjusios senolės dukra tikina, kad paviešinus šį įvykį ji sulaukė daugybės žmonių žinučių su pasakojimais, kad ir jie prekybos centre „Savas“ patyrė įvairius kūno sužalojimus.

Liūdnos šventės

J. Sadauskienė pasakoja, kad iki šiol jos mama buvo visiškai savarankiška – galėjo apsirengti bei eiti kada ir kur nori, tačiau dabar ji pati negali beveik nieko padaryti pati.

„Mano mamai tai tikrai liūdnos šventės. Dabar ji tapo priklausoma. Didelis šuolis į blogąją pusę. Ji dabar negali pati apsirengti, pati išeiti į lauką, nusiimti įtvaro. Tai dabar yra tikrai sudėtinga. Jos visas kūnas yra nusėtas mėlynėmis lyg būtų spardyta. Jas reikia tepti specialiais tepalais reikia gerti vaistus nuo skausmo, – apie mamos sveikatą pasakoja ji.

REKLAMA

Įtvaras senolei buvo uždėtas šešioms savaitėms, tačiau turi būti nuimamas kasdien, kad būtų galima specialiais tepalais patepti didžiules kraujosrūvas.

„Aš tikiuosi, kad ji valdys tą ranką. Mes labai bijojome, kad nesusidarytų trombas, nes mama turi gretutinių širdies ligų. Tepame kelis kartus per dieną kraujosrūvas specialiais tepalais, jos šiek tiek mažėja, bet ne taip greitai, kaip norėtųsi. Aš net negyvenu Kaune. Tai labai komplikuojasi situacija, nes mamai ir spaudimą reikia matuoti 3 kartus per dieną. Dabar vežuosi mamą pas save“, – sako ji.

 

Naujienų portalas tv3.lt bandė susisiekti su prekybos centro „Savas vadove, tačiau kol kas to padaryti nepavyko. Gavus atsakymą – papildysime.


Rašyti komentarą...
X
Xddd
2019-12-25 11:45:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai nesilankysiu tokiame prekybos centre kai tok poziuris i klijantus
Atsakyti
0

J
Jooo..
2019-12-24 00:10:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip, labai gaila, kad tokio amžiaus moteris patyrė traumą, gaila, kad PC darbuotojai pasielgė atsainiai... Bet kodėl paskutiniu metu dėl visokių nelaimingų atsitikimų, potyrių puolame ieškoti kaltų. Na atsitiko nelaimė, kam nepasitaiko... Bet ne, aš nekaltas, kad nepamaciau, kad pargriuvau, ar panašiai. " Aplinka kalta". Juokinga... O be to, kas " ta Sadauskienė?' Jei bobulė iš kaimo būtų pargriuvusi, tai turbūt niekas ir sužinojęs nebūtų?
Atsakyti
-1

K
Kaip visada....
2019-12-24 13:07:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visi kalti, tik ne artimieji, kad senyvo amžiaus moteris vaikšto viena. Gal dukra nelabai supranta kad mamai jau ne 18 metu ir kad laikas ja pasirūpint. Labai gaila kad moteris patyrė sužalojimus, bet jei būtų buvus ne viena gal būtų to išvengta.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų