TOP5 Zodiako ženklai, kurie 2019 metais mėgausis meile

Perskaitykite savo horoskopą ir sužinosite, ar kitais metais jums seksis meilėje. Astrologė atskleidė, kuriems Zodiako ženklams žvaigždės žada naujus santykius, rašoma dailystar.co.uk.

Astrologai atsakymų į klausimus apie ateitį ieško žvaigždynuose. Horoskopai gali nuspėti, ar jūsų laukia sėkmė, palankios sąlygos ir laimė.

Kai kurie žmonės taip pat tiki, kad horoskopai atskleidžia, ar horizonte jūsų laukia meilė. Skye Alexander neseniai kalbėjosi su „Bustle“ apie kitų metų prognozes.

Dangiškoji guru nurodė penkis Zodiako ženklus, kuriems kitais metais skirta sutikti savo antrąją pusę.

Kai kuriems jų suintensyvės seksualinis gyvenimas, o kiti sutiks savo svajonių vyrą ar moterį.

Štai Zodiako ženklais, kuriems astrologė 2019-aisiais pranašauja sėkmę meilėje.

1. AVINAS (kovo 21 – balandžio 19)

Sakoma, kad gimusieji nuo kovo vidurio iki pirmos balandžio pusės yra drąsūs ir energingi.Dėl šios priežasties ryžtingieji Avinai kitais metais bus atviresni romantiškiems nuotykiams.

Skye aiškina: „Avinai visuomet pasirengę naujoms ir jaudinančioms patirtims, o šiais metais dėl ryšio su Jupiteriu tam bus labai geras laikas – būsite dar labiau savimi pasitikintys ir bebaimiai nei įprastai.“

Jei esate Avinas, pamėginkite nesibaimindami eiti į pasimatymus ir ieškoti naujų pažinčių.

2. DVYNIAI (gegužės 21 – birželio 20)

Šis spontaniškas Zodiako ženklas kitais metais sulauks pasitikėjimo savimi pliūpsnio. Anot Skye, Dvyniai „2019-aisiais gali tikėtis daugybės romantiškų ir smagių progų, kadangi Jupiteris juos skatins plėsti savo horizontus.“

Astrologas prideda, kad sausis, kovas ir lapkritis bus ypač tinkami paieškoms pradėti, nes tuomet „Venera jus nutvieks meilės šviesa“.

3. LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Liūtai 2019-aisiais sulauks tikros romantiškų pasiūlymų bangos. Skye pranašauja: „Susilauksite labai daug dėmesio – o jis jums labai patinka – bet tai gali sąlygoti perdėtą pasitikėjimą savimi.“

Po Liūto ženklu gimusiems žmonėms patariama skirti laiko pasimatymams ir stačia galva nepulti į santykius. Taip tvirčiau stovėsite ant žemės ir burbuliukai greit neišgaruos.

4. ŠAULYS (lapkričio 22 – gruodžio 21)

Astrologas tiki, kad po Šaulio ženklu gimusių žmonių gyvenimas pasistiebs iki neregėtų aukštumų.

Lapkritį ir gruodį gimusieji gali tikėtis „daug veiklos“ savo romantiniame gyvenime. Tačiau nors lovoje jie jausis labai patenkinti, 2019-ieji gali būti ne tie metai, kuriais jie sutiks savo išrinktąjį ar išrinktąją.

REKLAMA

Skye prideda: „Kosminis aktyvumas stimuliuos prigimtinį jų neramumą, tačiau bus sunku likti su tuo pačiu žmogumi ir įsipareigoti.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų