TOP3 patys geriausi sekso partneriai: su jais karšta naktis garantuota!

Seksas – tai itin aktuali tema kiekvienos poros gyvenime. Tačiau ar kada nors susimąstėte, kurie zodiako ženklai yra geriausi partneriai lovoje? Sužinokite tai jau dabar.

120

Portalas ranker.com atskleidė savo skaitytojams tris stipriausius zodiako ženklus, kurie itin pasižymi sekso metu. Pateikiame juos žemiau:

(120 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Seksualumo viršūnė: tatuiruotos merginos demonstravo pritrenkiančius kūnus

Skorpionas

Skorpiono ženklo atstovai yra patys seksualiausi iš visų dvylikos ženklų. Jeigu kada nors susitikinėjote su skorpiono ženklu atstovu, tikriausiai iš karto pastebėjote jų skleidžiamą trauką ir aistrą.

Skorpionai puikiai žino savo sugebėjimus, todėl be jokio vargo jie sugeba patenkinti savo užgaidas. Jie magišku būdu sugeba pritraukti savo partnerį.

Liūtas

Liūtai seksualiausių ženklų sąraše puikuojasi aukštoje antroje vietoje. Tik nesakykite to patiems liūtams, nes jie jausis prislėgti, negavę pirmosios vietos. Liūtai yra principingi, aistringi ir greitai pasiduodantys užplūdusiems jausmams. 

Aplinkinius ir ypač savo partnerius jie pritraukia stipria charizma ir spinduliuojančia šiluma. Liūtai privers savo partnerį pasijusti pačiu pasaulio centru, todėl jie ypač lepins savo mylimuosius dėmesiu.

Vėžys

Šio zodiako ženklo aistrą iš tiesų užgesinti nelengva. Vėžiai aplinkinius traukia savo išlavintu humoro jausmu ir gilesniu mąstymu.

Šio ženklo atstovai yra itin romantiški, todėl galite būti tikri, kad jis visada prisimins jūsų metines, gimtadienį ar kitą svarbią dieną. Sekso metu vėžiai būna itin audringi, todėl emocingumas – jų vizitinė kortelė.


Rašyti komentarą...
Įsivėlė klaida
2018-06-27 08:38:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažką sumaišėte, nes tai visiškai neatitinka realybės
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų