TOP Valentino dienos dovanos: niekur eiti nereikės, o prisimins dar ilgai

Šiemet Valentino diena kiek kitokia nei įprastai – dauguma parduotuvių neveikia, o ir praleisti romantišką savaitgalį užmiesčio sodybose ar SPA kiek sudėtingiau, todėl nustebinti mylimąjį ar mylimąją gali būti nemenkas galvos skausmas. Vis dėlto dar nevėlu sugalvoti ir paruošti originalią dovaną, kuri nustebintų ne ką mažiau.

Pasimatymo kortelės

Apmąstykite dalykus ar veiklas, kurie pradžiugintų jūsų antrąją pusę. Tai gali būti pasivaikščiojimas gamtoje, dėlionės dėliojimas, pyrago kepimas ar netgi kompiuterinių žaidimų ar filmų vakaras kartu. Užrašykite pasimatymų idėjas, susukite popierių į ritinėlius ir sumeskite į gražią dėžutę. Dažnai sakoma, kad didžiausia dovana – laikas kartu. Tokia idėja ne tik nustebinsite savo mylimąjį ar mylimąją, tačiau ir turiningai praleisite laiką kartu. Be to, nebeteks sukti galvos, kaip praleisti laisvadienį.

Filmas

Jeigu kartu su savo mylimuoju ar mylimąją mėgstate filmuotis ar fotografuotis išnaudokite tai prasmingai. Išrinkite gražiausias jūsų gyvenimo akimirkas, sudėkite tai į filmą (internete galite rasti nemokamų filmų kūrimo programėlių), o šalia prirašykite linksmus atsiminimus ar jausmus, kuriuos tie prisiminimai sukelia. Pasiruoškite spragėsių ar kitokių užkandžių ir dalinkitės prisiminimais. Tokia dovana padės prisiminti jūsų santykių pradžią ir gražius momentus kartu, o komentaruose galite priminti partneriui, ką jaučiate.

SPA vakaras namuose

Nors į tikrą SPA galimybių nuvykti bent kol kas nėra, galite pabandyti tai atkurti namuose. Užsidekite žvakių ar smilkalų, pasiruoškite vonią arba voneles pėdoms, įberkite į jas vonios druskų. Pasileiskite raminančios, mėgstamos muzikos, išjunkite telefonus ir atsipalaiduokite. Galite vienas kitam padaryti masažą, pasikalbėti arba derinti SPA malonumus namuose su mėgstamu filmu arba serialu.

Pusryčiai, pietūs arba vakarienė

Jei jūsų antroji pusė mėgsta ilgus sekmadienio rytus leisti lovoje, pasirūpinkite jo ar jos mėgstamais pusryčiais. Galite pagaminti šventinius pietus ar romantišką vakarienę žvakių šviesoje. Apmąstykite, kokį maistą abu mėgstate, tačiau kartais neturite jėgų ar laiko pasigaminti, ir nukelkite savo fantaziją į virtuvę.

REKLAMA

Užrašykite savo meilės istoriją

Meilės laiškai Valentino dienos proga jau įprasta, tačiau galite išbandyti parašyti laišką apie meilę. Prisiminkite, kaip ir kada susipažinote ir tęskite istoriją iki šiandienos. Tai gali tapti ir tradicija: kas metus vasario 14-ąją istoriją papildykite. Tai ne tik padės geriau išsaugoti prisiminimus, tačiau ir taps gražia istorija, kurią galėsite prisiminti senatvėje ar parodyti vaikams.

Pasižadėjimas

Nors dabar veiklos galimybes riboja karantinas, galite pasižadėti ateityje nuveikti kažką, ko seniai vengėte arba neturėjote galimybių. Galbūt norėjote kartu šokti parašiutu, mokytis užsienio kalbos ar nukeliauti į Kiniją? Jei tokių planų neturėjote, galite pagaminti kuponą antrai pusei, kuriame pasižadate išbandyti ar nuveikti tai, ką išsirinks ji.

Praktiškos dovanos

Jei nesate romantikos mėgėjai galite antrą pusę nustebinti ir praktiškomis dovanomis. Taip pat dovaną galite išsirinkti abu – galbūt tai prietaisas, kuris palengvintų buitį arba kažkas, ko jau seniai norėjote bendram jūsų pomėgiui. Be to, visada galite nustebinti partnerį mėgstamų užkandžių bei gėrimų pripildyta dėžute.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų